Dekoratif Metal Laminatlar

Marka: Dekodur

Dekoratif metal laminatlar metalin laminat hale getirilerek kolayca işlenebilmesini sağlar. Metal laminatlar genleşme daralma esneme yapmadığından dolayı ham metale göre daha kolay işlenir ve ham metaldeki sorunlar yaşanmaz. Başlıca ürünler; starline-ayna efektli laminatlar, manyetik/mıknatıslı metal laminatlar, doğal ortamda oksitlendirilmiş metal laminatlar, gerçek amber/ kehribarlı laminatlar, rustik alüminyum laminatlar, antik bakır laminatlar, stratos 3D efektler, doğal ebru tekniğiyle yapılan metal laminatlar, dijital laminatlar, engraving - pantograf yönlendirme levhaları için laminatlar, ağaç kabuklarından yapılan laminatlar. Dekodur ilham verir. Her deseni farklı, her rengi orijinaldir. Tasarımlara farklılık katar. Alüminyum, bakır, bronz, altın, kalay, paslanmaz çelik çeşitleri vardır. 30’a yakın yüzey alternatifi ile tasarımlara ilham verir. Ayna efektler, brushed metaller, dövme bakırlar, üç boyutlu çelik efektler modelleri bulunmaktadır. Metal laminatlar, mdf, sunta gibi dolgular ile kolayca uygulanabilme imkanı vermektedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dekoratif Metal Laminatlar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Mutfak mobilyaları, banka dekorasyonları, bekleme salonları, ofis mobilyaları, alışveriş merkezleri, havalimanları, metro-otobüs istasyonları, yat - tekne ve gemi dekorasyonları, mağazalar, iş merkezleri, oteller, asansör kabinleri, binalar, mağaza vitrinleri, kapı yüzeylerinde, kolon kaplamalarında, giriş bankolarında dekoratif yüzey kaplaması olarak kullanılmaktadır.

Dekodur dekoratif metal laminat HPL ürünleri 244x122 cm ve 305x122 cm ebatlarında üretilmektedir. HPL plakalevha üretiminde doğal ve geri dönüşümlü (biyolojik olarak % 100 yenilenebilen) olan hammadde kaynakları kullanılmaktadır. Diğer metal HPL ürünlerden farklı olarak devrimci, ekolojik ve değerli yeni bir üründür. Almanya/Dresden’deki ahşap teknolojileri laboratuvarında analiz ve sertifikalandırılan ürünler bir ilk olarak formaldeit ve fenol ihtiva etmemesi sebebiyle CO² emisyonunun azaltılması ve iklimin korunmasına önemli ölçüde katkı sağlar.
Ayna efektli metal laminatlar: Gümüş, füme, altın, bronz, bakır ayna görünümünde hafif tavan, duvar ve kolon kaplamalarında kullanılır.
Manyetik/Mıknatıslı laminatlar: Parlak ve mat düz renklerde
Dövme bakır metal laminatlar: Rustik ve antik yüzey seçenekleri
Rustik metaller: Kalay metal üzerine rustic yüzeyler
3D efektler: Paslanmaz çelik ürünler üzerinde 3 boyutlu desenler
Art concept: Ünlü tasarımcıların elinden çıkan desenler ile hazırlanan metal laminatlar
Çizilmez metal laminatlar: A241-A350-A356 çizilmez brushed metal laminatlar

EN 438, DIN-4102 standartlarına göre < 0,01 PPM AAC formaldeit emisyonu %100 biyolojik olarak yenilenebilen ürün, ICDLI, TÜV NORD, FSC, L loyd’s Register

Torun Center
İstanbul / Florya Akvaryum
Zorlu Avm