Kompakt Laminatlı WC Kabinler Paslanmaz Çelik ve Termoplastik Cubicle Aksesuarlar

Marka: Lamicolor

Kompakt laminat levhalar ile oluşturulan ıslak hacim kabinleri kullanıcılara emniyet ve yenilikçi bir bakış sunar. Kabinler üzerinde kullanılan AISI 316 L paslanmaz çelik Pba Cubicle aksesuarları yüksek ömür, estetik tasarım ve statik çözümler sunar. Termoplastik ürünler, eskimez, aşınmaz, kırılmaz, yanmaz, antistatiktir, tozları toplamaz. Basit ve çok yönlü oluşları uygulamaları kolaylaştırır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Kompakt Laminatlı WC Kabinler Paslanmaz Çelik ve Termoplastik Cubicle Aksesuarlar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Genel mahaller, otel, okul, hastane WC' leri, sağlık merkezleri, havaalanları, alışveriş merkezleri, banka dekorasyonları, metro-tren-otobüs istasyonları, gemiler vb. hijyenik ortam gereken tüm mahaller

Mekanik gerilime karşı aşırı dirençlidirler. AISI 316 L paslanmaz çelik ürünler; deniz ve tuzlu su ortamında 256 yıl, yarı endüstriyel ortamlarda 525 yıl, kırsal alanlarda 1200 yıl korozyona ve noktasal paslanmaya karşı en yüksek kalite standardına sahiptir.

Pba aksesuarlar için: DIN 18 273 (MPA/BS), UNİ EN 1670, UNİ ISO 9227, Lamicolor compakt levhalar: EN 438 (Europe norm)