Asansör - Yürüyen Merdiven

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri PHP 222C Araç Lifti

Geleneksel asansörlerin ihtiyaç duyduğu, asansör giriş odası olmadan garaj katlarına ulaşabilirsiniz. Araçların otopark girişini sağlarken, uygulandığı yaşam alanlarının görsel dokusunu korur. Lift kapağının yüzeyini günlük yaşamda aktif olarak kullanabilirsiniz.

Hyundai Elevator Türkiye Akıllı Erişim Sistemi/Helias

Yeni bina projelerinin vazgeçilmez unsuru olan akıllı teknolojiler, gün geçtikçe daha da önem kazanıyor. Hyundai Elevator tarafından geliştirilen Helias akıllı erişim sistemi, yolcu trafiğini özel bir algoritma kullanarak hesaplıyor. Bu sistemde kullanıcılar, gitmek istedikleri katı asansöre binmeden dışarıdaki panellerden seçiyorlar. iF Design ödüllü bu sistem, anlık hesaplama yaparak yolcuları gidecekleri kata göre grupluyor ve en uygun asansör kabinine yönlendiriyor. Akıllı Erişim Sistemi sayesinde katlardaki duraklama sayıları azaltılarak enerji verimliliği maksimuma çıkarılıyor. Yolculuk süresi ve bekleme süresi de en aza indiriliyor.

Hyundai Elevator Türkiye Double Deck (Çift Kabinli) Asansörler

Double Deck asansörler, aynı asansör kuyusu içerisinde üst üste yerleştirilmiş iki kabinin birlikte hareket etmesi prensibiyle çalışıyor. İki ayrı kata aynı anda hizmet vererek hem binanın taşıma kapasitesi 1.8 kata kadar artırılıyor hem de bekleme ve yolculuk süreleri minimum düzeye indirilmiş oluyor. Farklı katlarda durulması sonucu iki kabin arasında oluşacak mesafe farklılıklarını da otomatik olarak ayarlayan Double Deck asansörler, aynı zamanda hava basıncı, titreşim ve gürültüyü minimize edecek şekilde tasarlanmıştır.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri PHP 220F Araç Lifti

Sürücü aracıyla beraber garaj katlarına güvenle ulaşabilir. Sistem sayesinde, geleneksel asansörlerin ihtiyaç duyduğu derin kuyu ölçülerinden kazanç sağlarsınız.

ThyssenKrupp Asansör Yük Asansörü/LATITUDE

Makine dairesiz insan/yük asansörü

ThyssenKrupp Asansör Asansör ve Yürüyen Merdiven Sistemleri

İnsan Asansörleri,yük asandörleri,hastane asansörleri,panoramik asansörler,yürüyen merdiven, yürüyen bant üretimi, satışı,montajı, modernizasyonu bakım ve servis hizmeti vermektedir.

ISAS Asansör Yük Asansörleri

Hastane, alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere imal edilmiş makine daireli, hidrolik veya makine dairesiz, hız kontrollü, 1.6 m/san hıza kadar ve 10000 kg taşıma kapasitesine kadar, çift kanatlı çarpma veya tam otomatik kat kapılı asansörlerdir.

ISAS Asansör Monşarj, Küçük Yük ve Servis Asansörleri

İş merkezi, hastane, otel, alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere imal edilmiş, hidrolik veya makine dairesiz, tek hızlı veya hız kontrollü, 0.40 m/san hıza kadar ve 400 kg taşıma kapasitesine kadar, kanatlı çarpma veya giyotin kat kapılı asansörlerdir.

ISAS Asansör İnsan Asansörleri

Konut, iş merkezi, hastane, otel, alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere imal edilmiş makine daireli veya makine dairesiz, panoramik veya kapalı kabinli, hız kontrollü, 2.5 m/san hıza kadar ve 2500 kg taşıma kapasitesine kadar, tam otomatik kapılı asansörlerdir.

Emak Asansör Makine Dairesiz Asansör, Makine Daireli Asansör ve Hidrolik Asansör

Makine dairesiz, kuyu dipsiz ve yüksek hızlı asansörlerin imalatı, montaj ve servis hizmeti

Etkin Hareketli Platform Yük ve Personel Asansörleri, Hareketli Cephe Platformları, Cephe Temizleme Makinaları, Elektrikli Asma İskele

Etkin Hareketli Platform’dan farklı sektörler için yük ve personel asansörü, hareketli dış cephe platformu, halatlı iskele ve cam temizleme sistemleri

Avrasya Asansör Merdiven Engelli Asansörleri ve Platform Engelli Asansörleri

Merdivenden engelli asansöre dönüşebilen merdiven engelli asansörü, aynı anda hem merdiven, hem de dikey kaldırma platformu olarak çalışır. Platform tip yatay engelli merdiven asansörü ise; yatay düzlemde hareket eden platform asansörü olarak çalışır.