Zeolit İpek Mat Antibakteriyel Boya

Marka: DÜFA

Akrilik Kopolimer esaslı, zeolit mineral katkılı ipek mat dokulu dekoratif iç cephe su bazlı antibakteriyel özellikli duvar boyasıdır. Zeolit minerali dünyanın hava-toprak-su kirliliği için panzehri olan bilim camiası tarafından ‘’21. Yüzyılın hammaddesi’’ olarak tanımlanan doğal saflıkta bir hammaddedir. Kafes şeklindeki yapısı ile uygulandığı yüzeylerde örtücülük ve yayılma kolaylığı sağlamaktadır Silikon katkılı olup silinebilme özelliğine sahiptir. Örtücülüğü ve beyazlığı yüksek olup, uygulandığı yüzeye mükemmel bir yapışma gösterir. Yayılması son derece iyi olup çok kolay uygulama yapılabilir. Kokusuz ve çevre dostudur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Zeolit İpek Mat Antibakteriyel Boya ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Her türlü sıva, brüt- gaz beton, eternit, betopan, tuğla, alçıpan vb. yüzeye kolayca uygulanabilir.

UYGULAMA
Uygulama yapılacak yüzeyler kuru, temiz ve tozdan arındırılmış olmalıdır.Eski boyalı yüzeyler kazınarak temizlenmelidir. Gerektiğinde yüzeyi düzgünleştirmek amacıyla” Düfa Akrilik İç Cephe Duvar Macunu ‘’ ile macunlanmalıdır. Düzeltme işlemini takiben son kat boya sarfiyatını azaltmak ve boyanın yüzeye tutunmasını arttırmak için özellikle eski boyalı, koyu renkli veya sentetik boyalı yüzey üzerinde tek kat ‘’Ultra Akrilik Örtücü Astar’’, diğer yüzeylerde ise ‘’ Ultra Akrilik Şeffaf” veya “Ultra 1/7 Konsantre Astar’’ kullanılması tavsiye edilir. Astar uygulaması yapılmış yüzeylere su ile max. %10 oranında inceltilmiş ‘’ZEOLİT İPEK MAT ANTIBAKTERİYTEL‘’ rulo veya fırça yardımıyla 2 kat halinde uygulanır. Katlar arasında bekleme süresi en az 4–5 saattir. Uygulama sıcaklığı 5°C ile 35°C arasındadır.

KURUMA SÜRESİ
Dokunma kuruması: 30–40 dakika. Katlar arası bekleme: 4–5 saat. Tam kuruması: 24 saattir.(23 °C ve %50 Nem)

SARFİYAT
Yüzeyin emiciliğine ve cinsine bağlı olarak tek katta 14–18 m² lt alan boyanır. Kesin sarfiyat için saha numune çalışması yapılmalıdır.

TSE, Antibakteriyel Sertifikası