POSILOCK Asma ve Kurulum Sistemi

Marka: Carl Stahl

Dükkan düzenlemeden iç tasarıma ve vitrin dekorasyonuna bir çok alanda işlevsellikle hafiflik ve zarafeti bir araya getiren şeffaf çözümler için talep yüksektir. POSILOCK sistemi tavan ve taban eklentilerinden resim çerçevesi, sergi teşhiri ve diğer objeler için asma aksesuarlarına, geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Paslanmaz çelik halatları en yüksek güvenlik gereksinimlerini bile karşılar ve nikelajlı pirinçten yapılma özel geliştirilmiş bileşenlerle kurulumu kolaydır. Bu kadar farklı sayıda kombinasyonlar sunan POSILOCK herhangi bir nesnenin tavandan ya da duvara asılması için en uygun sistemdir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya POSILOCK Asma ve Kurulum Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofisler, alışveriş merkezleri, fuar donanımları, sergileme öğeleri

Çelik, Pirinç

HALAT GERDİRME
Halat gerdirme POSILOCK sisteminin en temel malzemelerinden biridir. Halatları basit, hızlı ve güvenli bir şekilde sabitler. Farklı seçeneklerdeki malzemelerle bir arada kullanıldığında size tam bir yaratıcı özgürlük sağlar. Halat gerdirmenin halat üzerinde sürekli ayarlanabilmesini sağlayan kilit mekanizması vardır. Ayrıca farklı halat sonlandırma ürünleri arasından seçim de yapabilirsiniz. Bu çekici tasarı malzemesi yüksek kaliteli parlak nikelajlı pirinçten imal edilmiştir. Kurulumu hızlı ve kolaydır; bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun asma sistemini tasarlamak için size fırsat tanır.
Özellikler:
- Filigranlı asma sistemi
- Zamanın üstünde yüzey kaplama
- Geniş çözüm yelpazesi
- Kurulumu çok kolay
- Kanıtlanmış sıkıştırma mekanizması

TABAN, TAVAN VE DUVAR EKLENTİ PARÇALARI
Taban, tavan ve duvar eklenti parçaları sergi teşhiri, kontrol sistemleri, tabelalar, resim çerçeveleri, raflar ve avizeler için farklı montaj seçenekleri sunar. Dükkan veya fuarlar, rezidanslar, iç mimarlık veya reklam alanları için idealdir. Bu modern, çekici eklenti sistemi POSILOCK serisinin bir parçasıdır ve kolay kurulumu ve modüler konseptiyle etkileyicidir.
Özellikler:
- Filigranlı asma sistemi
- Zamanın üstünde yüzey kaplama
- Geniş çözüm yelpazesi
- Kurulumu çok kolay
- Kanıtlanmış sıkıştırma mekanizması

HALAT TUTUCULAR, HALATLAR VE HALAT AKSESUARLARI
POSILOCK göz alıcıdır. İşlevsellik, güvenlik ve emniyet önem verilen öncelikler olsa da, özel tasarım seçenekleri de bu sistem için oldukça önemlidir. Öne çıkmak için tasarlanmış POSILOCK malzemeleri sağlamdır ve bakım gerektirmez. Halat tutucular ve aksesuarlar bir çok farklı şekilde birleştirilebilir ve böylece olası çözümler neredeyse sınırsızdır.
Özellikler:
- Malzemeler öne çıkacak şekilde tasarlanmıştır
- Neredeyse sınırsız tasarı seçenekleri
- Oldukça dayanıklı
- Kaliteli malzemeler

POSILOCK RENKLER
Yeni POSILOCK renkler ürün yelpazesi iç dekorasyona renk katar. Polimer kaplı paslanmaz çelik halatlar sayesinde iç dekorasyonda yaratıcı seçeneklerin önü açılır. Emisyonsuz kaplaması fizyolojik açıdan güvenlidir. Altı yeni rengi sayesinde her bir kablo gerçekten de göz alıcı hale gelir. POSILOCK ailesindeki diğer renkli malzemelerle birlikte asma sisteminize özel bir görünüm katar.
Özellikler:
- Emisyonsuz polimer kaplama
- Asit dirençli paslanmaz çelik halatlar
- Farklı renkler
- Fizyolojik açıdan güvenli