TENNECT Bağlama ve Sabitleme Sistemi

Marka: Carl Stahl

Bu standart sabitleme sistemi nokta ya da lineer sabitleme oluşturur ve yük taşıyıcı yapıların gergisini sağlar. Birleştirme malzemeleri ve bunların üzerindeki etkiler çekme yönünde otomatik olarak ayarlanır. Sistem üç boyutlu olarak ayarlanabilir. Bu sayede üretim toleransları dengelenir, kurulum daha kolay olur ve projelendirme çabası da en aza indirgenmiş olur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya TENNECT Bağlama ve Sabitleme Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Havuzlar, AVM, oteller, parklar, bahçeler, havalimanı, kafeler, plajlar

NOKTA SABİTLEME
Kumaş gergi yapısının köşeleri genellikle referans noktasında birleşen iki kenar halatı ile sabitlenir. Bu iki farklı güç yönü yük durumuna göre değişen sonuçlar ortaya çıkarır. Ortaya çıkan gücün yönü ciddi şekilde farklılık gösterebilir; özellikle de rüzgar ve kara dayalı asimetrik yüklerde. Bu yapısal sorunu çözmek için bağlantı evrensel bir eklem olarak tasarlanmalıdır. TENNECT’in bu amaç için üretilmiş geniş bir bileşen yelpazesi vardır.
Özellikler:
- Asimetrik yükler dengelenir
- Çekme yönünde otomatik ayarlama
- Serbestçe salınan çatal başı halat boylarındaki toleransları telafi eder

YUVARLAK MAFSAL BAŞI
TENNECT yuvarlak mafsal başının geliştirilmesi uzman mühendisler ve tekstil mühendisliği dünyasının uzmanlarının işbirliği sonucu ortaya çıkmıştır.
Özellikler:
- Serbest ayarlanabilir açılar
- Çok küçük bileşen boyutu

LİNEER SABİTLEME
Geçmişte bir kumaşın cıvatalarla sabitlenmesi için belirli aralıklarla delikler açılması ya da şeridin keder profilinden geçirilmesi gerekiyordu. Her iki yöntem de ciddi sorunlara yol açabilir. Delik açmak pahalı ve hataya sebep olabilecek karmaşık bir işlemdir. Şeridin profilden geçirilmesi ise zor ve zaman alıcıdır. Lineer TENNECT sabitleme parçaları önden arkaya sabitlenen özel keder profilinden oluşur (şerit kısmı) ve şeridi içeriden geçirme gereği ortadan kalkar.
Özellikler:
- İki parçalı alüminyum şeritlerle sabitleme
- Kaplamalı yüzeyi, önceden açılmış delikleri ya da 6 metre uzunluğa kadar boyutları olan parçalar da mevcuttur