I-SYS Paslanmaz Çelik Halat Sistemleri

Marka: Carl Stahl

I-SYS sonsuz olasılıklar sunan bir sistemdir. Bağımsız parçalar, halat montajları ve özel üretim çözümlerden oluşur. Kullanışlı bağlantı parçaları, donatılar ve rehberler yardımıyla paslanmaz çelik halatlar evrensel ögelere dönüşür. Meydana gelen kuvvetleri kaldırabilmek için kuvvetli olmalı ve aynı zamanda da mimari ile uyumlu olmalıdırlar. I-SYS bileşenlerinin her biri bunu kolaylıkla başarır. Bu başarı hikayesine yıldız oyuncu olarak farklı çaplarda paslanmaz çelik halatlar ve son bağlantı parçalarını mükemmel bir şekilde birleştiren dövme dış vida F50 de dahildir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya I-SYS Paslanmaz Çelik Halat Sistemleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut, alışveriş merkezi, otel, işyeri, resmi kurum binaları, köprü, müze, villa, havalimanı, sosyal tesislerdeki tüm korkuluk dolguları.
Taşıma ve askı halatları, rüzgar desteği, güneşlik, düşmeye karşı koruyucu donanım istenen alanlar.

Çelik

DIŞ VİDALAR
Özel tasarlamış bağlantı parçaları, ekleme parçaları ve kılavuzlar paslanmaz çelik halatları evrensel malzemelere dönüştürür. Bir yandan oluşan güçlere dayanacak kadar dirayetli olmalı, bir yandan da mimariye uygun şekilde uyum sağlamalıdırlar. Bu da farklı I-SYS bileşenlerinin kolaylıkla başardığı bir denge oyunudur. Bunlar arasında paslanmaz çelik halatları uç bağlantı parçalarına gözle görülür bir ek izin olmadan (farklı çaplarda olsalar bile) bağlayan dövme dış vida olan filigran F50 vardır.
Özellikler:
- İnce tasarım
- En iyi bağlantı seçenekleri
- Çok ufak açık delikler
- Kopma yükünde asgari azalma
- Yuvarlak olduğundan halata uyum sağlar

İÇ VİDALAR
Kaliteli, uzun halatlar köprüleri, plazaları ve merdivenleri süsler. Bir yandan güvenliği artırmak, bir yandan da farklı amaçlar için kullanılan alanları ayırırlar veya kamuya açık yerlerde yapıyı tanımlarlar. Uygun aralıklarla yerleştirilmiş halat tamponu olan direkler doğru gerilimi sağlamaya yarar. Burada iç vidaların kullanımı başarı sağlar. Olabilecek en asgari seviyeye indirgenmiş vidalar halatları doğru uzunlukta gerer ve birbirlerine paralel kalmasını sağlar.
Özellikler:
- Geniş olası bağlantılar yelpazesi
- En iyi şekilde ayarlanmış şaft çapı
- Uzun mesafeler için ekonomik halat tamponları

ÇATALLAR VE HALKALAR
Halatları binaya sabitleyen bağlantı parçaları hem zarif ve ince hem de güçlü ve dayanıklı olmalıdır. Akıllı tasarım burada mutlaktır. I-SYS ürün yelpazesi kendine has estetik özelliklerle etkileyicidir. CS çatal ve halkalarının tipik özellikleri arasında ileri seviye paslanmaz çelik işleme teknikleri ve organik tasarım dili vardır.
Çatalların özellikleri:
- Geniş olası çözüm yelpazesi
- Tasarım odaklı
- En iyi şekilde koordine edilmiş bağlantı malzemeleri
Halkaların özellikleri:
- Halka tasarımları çatal geometrisine uygundur
- Ufak boyutları sayesinde şeffaf çözümler mümkündür
- Farklı tiplerde seçenekler

BİTİRME UCU
Bitirme uçları yapıya gereken sağlamlığı verir. Kalıplanmış parçalarla birlikte eğimli halat uzunluklarında güvenli bağlantı kurmaya yararlar. Yuvarlak mafsal başları ve mafsallar I-SYS ürün yelpazesindeki sıra dışı ürünlerden sadece ikisidir. Bu küre şeklindeki ikili 60 dereceye kadar eğimi olabilen bitirme bağlantıları için patent bekleyen teknik yeniliklerdir. Mafsal başı ve mafsal arasındaki hareketin prensibi doğadan esinlenmiştir; mafsal başı yuvarlak mafsala oturur ve mafsal başının pozisyonu ne olursa olsun mükemmel uyum yakalar. Sonuç olarak, tüm açılara uyum sağlamada esneklik sunan hızlı ve akılcı çözümler elde edilir.
Özellikler:
- Sadece gerekli olan parçalar
- Esnek tasarım seçenekleri
- Eğimli kablo uzantıları için ideal
- Çekici tasarım malzemesi

HALAT, İLMEK, KELEPÇE
Paslanmaz çelik halatlar mimari malzemeler arasında farklı yerlerde ve farklı şekillerde kullanılabilmeleri açısından öne çıkar. İster statik önem taşısın, ister sadece dekoratif, işlevsel ya da estetik olsun; ister görünmeyecek şekilde kullanılsın ister göz alıcı olmak üzere tasarlansın, halatlar tüm inşaat projelerine yaratıcı bir boyut kazandırır. 1 ila 26 mm arasındaki çapları ve M4’ten M36’ya kadar olan bağlantı uçları ile I-SYS ürün yelpazesi tüm uygulamalara uyumlu bileşenlere sahiptir. I-SYS halat ve bağlantı parçasının formsal birlikteliğini mükemmel mimari detaya dönüştürür.
Özellikler:
- Birçok farklı tasarım seçeneği
- Kanıtlanmış standart malzemeler
- Görsel etkisi büyük yüzeyler
- Esnek kurulum çözümleri

- DIN EN ISO 9001:2008 Kalite sistemi
- DIN EN ISO 14001:2004 Çevre yönetimi