X-LED Mimari Aydınlatmalar

Marka: Carl Stahl

Etkileyici aydınlatmalar ve etkili mesajlar için X-LED ortamı hazırlanabilir. Hareketli görüntüler, etkileyici ışık tasarımı ve 16,5 milyon rengin parlaklığı göz alıcıdır. Ayrı ayrı kontrol edilebilen diyotlar ve farklı alt konstrüksiyonlarla X-LED yaratıcı fikirler ve münferit uygulamalar için yeni imkanlar oluşturur. Carl Stahl’ in geliştirdiği yenilikçi Led, “X-LED” ışık modül sistemi, modern mimari ve tarihi yapıları öne çıkarırken etkileyici anıtsal kent simgeleri yaratır ve organizasyonlar ve sıra dışı pazarlama için de göz alıcı bir sistemdir. Sabit ya da esnek kurulumuyla hafif bir yapıda olmakla beraber üç boyutlu görüntüler de ayarlanabilir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya X-LED Mimari Aydınlatmalar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Bina dış cepheler, köprü, rezidans, alışveriş merkezleri, otel, otoyollar, reklam panoları, ticari cepheler, eğlence merkezleri, tünel ve karayolları, ambians

X-LED AĞ 7.5 ALTYAPI
Tek X-LED hat 7.5 LED şeritleri paslanmaz çelik kelepçelerle paslanmaz çelik halat ağ üzerine sabitlenir. Ağ genişliği ve ampul aralığı 60 ila 300 mm arasında seçilebilir. Ağ, arka kısmından alt-yapıya sabitlenir. LED ağ boyutlarda bir sınırlandırma olmaksızın binanın geometrisine uyum gösterecek şekilde ayarlanabilir.
Özellikler:
- Üç boyutta çözülebilir
- Bina geometrisine uyum sağlar
- Kolay montaj
- Düşük ağırlık
- Yüzde 71 ila 94 arası şeffaflık

X-LED HAT 7.5 ALTYAPI
Tekli LED şeritler gerek bina nizamnameleri gerekse estetik gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmış farklı altyapılara eklenebilir. Sizin mevcut altyapınızı kullanabilir ya da siparişiniz üzerine yeni bir altyapı inşa edebiliriz.
Özellikler:
- Tekli, ayrı ayrı ayarlanabilen LED şeritler (asgari sipariş hacmi 50)
- Azami uzunluk: 35 metre

ÖZEL İMALAT ÇÖZÜMLER
Geniş bir alana projeksiyon yapmaya yarayan medya duvarlarının yanı sıra, özel bina aydınlatmaları için de çözümler sunuyoruz. Ürün portföyümüz önde gelen üreticilerin kaliteli LED ışık modül sistemleri ile daha da genişledi.
Hizmetler:
- Fizibilite çalışmaları
- Özel bileşenler, alt-yapılar ve LED modüllerin geliştirilmesi
- Fiyat tahmini/tasarı teklifleri
- En ekonomik üretim süreçleri ve malzemelerin seçimi
- Yüzey kaplama teknikleriyle ilgili tavsiyeler
- Yapısal etki faktörlerinin değerlendirilmesi
- Kurulum planlama ve malzeme lojistiği

ISO 9001:2008