PPR & PP-RCT Boru ve Ek Parçalar

Marka: Pilsa

En kaliteli hammaddeden üretilen Wavin PPR ve yeni nesil PP-RCT boru sistemleri geniş ürün gamı ile sıcak ve soğuk su tesisatında yıllarca sorunsuz kullanılır. Wavin PPR boru ve ek parçaları beyaz Polipropilen Random Copolimer’den imal edilmektedir. Ayrıca yeni nesil Tip 4 hammaddeden üretilen PP-RCT borular da ürün gamında yer almaktadır. Wavin PPR ve PP-RCT grubunda, PPR boru ve ek parçalar, PP-RCT boru, cam elyaf takviyeli PPR boru ve bazalt takviyeli PP-RCT borular yer almaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya PPR & PP-RCT Boru ve Ek Parçalar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Wavin PPR ve PP-RCT boru ve ek parçaları sıcak ve soğuk su sistemleri için tasarlanmış olup endüstriyel su taşımacılığı için de uygundur. Borular, sıcak ve soğuk su tesisatları, ısıtma tesisatları, endüstriyel boru tesisatları (kimyasal dayanıklılık göz önünde bulundurularak), basınçlı hava tesisatlarında da güvenle kullanılır.

PPR & PPR-CT

• 20-200 mm çapında boru seçenekleri, tip 3 PPR, tip 4 PPR-CT hammaddelerden tek katman ya da çoklu kompozit sistem seçenekleri sunar.
• 10-16-20-25 Atü basınç seçenekleri vardır.