Yerden Isıtma ve Sentio Kontrol Sistemi

Marka: Wavin

Wavin yerden ısıtma ve Sentio kontrol sistemi en ileri seviyede konfor sunar. Borulardan, kolektörlere, panelden tüm aksesuarlara kadar komple sistem çözümü sunar. Kullanıcının talebine göre her mahalin sıcaklığının ayrı ayarlandığı ve uzaktan da kumanda edilebilen en gelişmiş otomasyon sistemi Sentio ile sistem kontrol edilebilir. Hem yerden ısıtma hem de serinletme işlemleri için uygundur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yerden Isıtma ve Sentio Kontrol Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut, işyeri, ofis, rezidans ve diğer tüm projelerde tercih edilebilir.

Pex/PE-RT

• Boru tipleri: Oksijen bariyerli PE-xb, PE-xa, PE-RT ve PERT/Al/PERT boru seçenekleri
• Boru çap aralığı: 16-17 mm. Paslanmaz çelik ve modüler kompozit olarak farklı kollektör opsiyonları mevcuttur. Yerden ısıtma için gerekli tüm sistem elemanları, proje desteğiyle birlikte sunulur.
• Kollektör tipleri: Paslanmaz ve poliamid kollektörler
• Paneller: EPS malzeme, çeşitli renklerde
• Otomasyon sistemleri:
- Sentio Kontrol Sistemi-Hem ısıtma hem soğutma
- Merkezi kontrol üniteleri
- Oda termostatları ve sensörler
- Basit otomasyon-Kollektör kontrol-Sadece ısıtma
• Ortam sıcaklığını kontrol eden termostatın açılmasıyla beraber termostat ortamı istenen sıcaklığa gelene kadar çalışması üzere merkezi otomasyon cihazına komut gönderir. Merkezi otomasyon cihazı termostattan gelen veri doğrultusunda aktüatöre komut iletir. Gelen komutla beraber aktüatör, vanayı açık konuma geçirir. Vananın açılmasıyla beraber devrede su dolaşımı başlamış olur.