QuickStream Yağmur Suyu Drenaj Sistemi

Marka: Wavin

Wavin QuickStream® sifonik yağmur suyu drenaj sistemi, güvenli ve ekonomik bir şekilde çatı yüzeylerindeki yağmur suyunu tahliye etmek için oluşturulmuş bir sistemdir. Polietilen borular ve özel süzgeçler kullanılarak oluşturulur. Sistemin doğru projelendirilmesi en önemli konudur. Sistem içine hava girmesini ve vortex oluşmasını engelleyen özel süzgeçleri sayesinde sistemde bulunan borular tam olarak su ile dolar. Daha iyi akış sayesinde sistemde daha küçük çaplı borular kullanılabilir. Sistem, her tip binaya özel yapılan hidrolik hesaplar sayesinde yağmur suyunu daha hızlı ve yüksek debilerde tahliye eder. Bu sayede afet seviyesinde yağmur yağması durumunda binayı taşma ve çökmelere karşı emniyetle korur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya QuickStream Yağmur Suyu Drenaj Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Endüstriyel, lojistik ve birçok farklı binada sifonik yağmur suyu tahliye sistemleri kullanılmaktadır. Avrupa'da ve Türkiye'de birçok orta ve büyük çaplı projede Wavin QuickStream sistemi güvenle tercih edilebilir.

Polietilen

• Borular temperli ve süzgeçler farklı modellerde mevcuttur.
• UV dayanımlı paslanmaz süzgeçler ürün gamında mevcuttur.