SiTech B1 Zor Alevlenir Sessiz Boru

Marka: Wavin

Polyvinil Klorür (PVC) bazlı Wavin SiTech B1 boruları atık su sistemlerinde kullanılır. Sistem ileri seviyede yangın dayanımı, düşük ses seviyesi ve kolay kurulum özellikleri sunar. Esnek bağlantı ve sıkı geçme özelliği ile SiTech B1, binalarda atık su tahliyesi için komple bir çözüm sunmaktadır. Bina tasarımında yaşam kalitesi ve konfor önemli bir husustur. Su tahliye sistemlerinde gürültünün azaltılması hem yaşam hem çalışma ortamlarında büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Wavin SiTech B1, günümüz inşaat ve mekanik uygulama şartlarını karşılamakta ve müşterilerin daha fazla rahatlık ve kalite yönündeki taleplerini de yerine getirmektedir. SiTech B1, 15316 sayılı yangın yönetmeliğinin gerekliliklerini yerine getirecek şekilde tasarlanmıştır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya SiTech B1 Zor Alevlenir Sessiz Boru ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Wavin SiTech B1 yüksek katlı binalarda ve apartman binası, otel, hastane, yaşlı bakım evleri ve kütüphaneler gibi sese hassas olan yerlerde kurulum açısından ideal bir çözümdür. Yangın yönetmeliğine uygun olarak özellikle yüksek katlı binalarda güvenle tercih edilebilir.

PVC

• Wavin SiTech B1, 75-80°C’a kadar olan sıcaklıklarda su tahliyesi için kullanılabilmekte olup, uzun süreli 55 °C’a kadar kullanılabilir. Soğuk havalarda ise 0°C’a kadar dayanımlıdır.
• Zor alevlenir yangın sınıfındadır.