Wavin AS+ Üst Segment Sessiz Boru Sistemi

Marka: Wavin

Wavin AS+, mineral katkılı polipropilen (PP) hammaddeden imal edilen üst segment sessiz atık su sistemidir. Eşsiz hammadde bileşenleri sayesinde sessizlik performansı geliştirilmiştir. Hammaddenin yüksek yoğunluğu sayesinde ideal sessizlik sağlanmıştır. Ayrıca 3 katmanlı boru yapısı ve muflu bağlantılar için geliştirilen kendinden kaydırıcılı özel elastomerik (EPDM) conta sistemi sayesinde uygulaması kolay, hızlı ve güvenilirdir. Özel mavi contası sayesinde yağlayıcı madde kullanılmasına gerek yoktur. Küçük ve dar alanlar için kompakt tasarım imkanı sunar. Dalgalı spigot uç ile %50 daha az itme kuvvetine ihtiyaç duyulur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Wavin AS+ Üst Segment Sessiz Boru Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Wavin AS+’ın yaydığı ses AS+, çok katlı binalarda ve apartman binası, otel, hastane, yaşlı bakım evleri ve kütüphaneler gibi sese hassas olan yerlerde kurulum açısından ideal bir çözümdür. Lüks hastane, otel, konut gibi özel projelerin ses izolasyonu taleplerini en iyi şekilde karşılar.

Polipropilen

• Wavin AS+, 90°C’a kadar olan sıcaklıklarda su tahliyesi için kullanılabilmekte olup, kısa süreli 95°C’a kadar kullanılabilir. Soğuk havalarda ise -20°C‘a kadar dayanımlıdır. Bu dayanım özellikleri, mutfak, çamaşırhane ve sanayi atığı çevreleri gibi atık su sıcaklığının yüksek olduğu drenaj alanlarında ideal bir çözüm sunmaktadır.
• Yenilenen Wavin AS+, gürültü azaltma ve yangın direnci (EN 13501- 1) de dahil olmak üzere, atık su tahliye sistemleri (EN 1451-1) için öngörülen tüm standartları karşılar.