SiTech+ Sessiz Boru Sistemi

Marka: Wavin

Mineral takviyeli polipropilen (PP) bazlı Wavin SiTech+ atık su sistemlerinde kullanılır. Sistem ileri seviyede sağlamlık, düşük ses seviyesi ve kolay kurulum özellikleri sunmaktadır. Su akışı sırasında akustik açıdan daha konforlu sistemin sağlanması açısından ek parçaların ağırlığı %20 oranında arttırıldı. Esnek bağlantı ve sıkı geçme özelliği ile SiTech+, binalarda atık su tahliyesi için komple bir çözüm sunmaktadır. Bina tasarımında yaşam kalitesi ve konfor önemli bir husustur. Su tahliye sistemlerinde gürültünün azaltılması hem yaşam hem çalışma ortamlarında büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Wavin SiTech+ günümüz inşaat ve mekanik uygulama şartlarını karşılamakta ve müşterilerin daha fazla rahatlık ve kalite yönündeki taleplerini de yerine getirmektedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya SiTech+ Sessiz Boru Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Otel, hastane, kütüphane, lüks konut, villa, ofis gibi sessizlik istenen tüm yapılarda tercih edilebilir.

Polipropilen

• Wavin SiTech+; gürültü azaltma ve yangın direnci (EN 13501- 1) de dahil olmak üzere, atık su tahliye sistemleri (EN 1451-1) için öngörülen tüm standartları karşılar.
• SiTech+’ nın yaydığı ses seviyesi Stuttgart Wavin SiTech+ çok katlı binalarda ve apartman binası, otel, hastane, yaşlı bakım evleri ve kütüphaneler gibi sese hassas olan yerlerde kurulum açısından ideal bir çözümdür.
• Wavin SiTech+ 90°C’a kadar olan sıcaklıklarda su tahliyesi için kullanılabilmekte olup, kısa süreli 95°C’a kadar kullanılabilir. Soğuk havalarda ise -20°C‘a kadar dayanımlıdır.