Kuvars Esaslı Kompoze Taş Mutfak Tezgahları

Marka: Belenco®

%90’ın üzerinde kuvars minerali içeren Belenco Kuvars Yüzeyler üstün nitelikli polimerlerden (bağlayıcılardan) imal edilmiş yüksek çizilme ve aşınma dayanımına sahip, kimyasallara dayanıklı, gözeneksiz yapısı ile hijyenik ve lekelenmeye dirençli, en son teknoloji ürünü çok dayanıklı kuvars esaslı kompoze taş yüzeylerdir. Belenco Kuvars Yüzeyler’in ışıl ışıl görünümü içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından gelir. Parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal içermezler. Yüzeylerine sonradan cila ya da parlatma yapılmasına gerek yoktur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Kuvars Esaslı Kompoze Taş Mutfak Tezgahları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Mutfak ve banyo tezgahlarında, zeminlerde, duvar kaplamalarında, hizmet ve karşılama bankolarında ve sehpa, masa tablası gibi çeşitli özel uygulama alanlarında kullanılabilen minimum bakım gerektiren, teknik ve fiziksel özellikleri sayesinde olağanüstü performansa sahip yüzey malzemeleridir.

Kuvars

• Kalınlık Seçenekleri: 15mm - 20mm - 30mm
• Plaka Ebatları: 152cm x 310cm Extra ve 165 cm x 330 cm Jumbo
• Belenco, sıvı emmeyen gözeneksiz yapısı ile kirlenmeye ve lekelenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan ve bileşiminin %90’nından fazlasını oluşturan kuvars, Belenco’da tasarım ve teknolojiyle birleşerek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı yüksek bir yüzey malzemesine dönüşür.
• Kirlenmeye ve lekelenmeye dayanıklı olması ile temizlik giderlerinde sağladığı tasarruf ve geri dönüşüm teknolojilerine yaptığı yatırımla Belenco Kuvars Yüzeyler doğaya dosttur.
• Ayrıca Belenco’da üretim, Yeşil Bina sertifikalı tesislerde, Akıllı Fabrika (Smart Factory) teknolojik donanımı ve “SIFIR ATIK Hedefi” ile, tüm ofis alanlarında ise ‘’SIFIR ATIK Yönetim Sistemi’’ilkeleriyle Endüstri 4.0 konseptinde yapılır.

- Belenco Kuvars Yüzeyler Türk Standartları Enstitüsü Standartlarına Uygunluk Belgesine sahiptir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemi ve 27001 Bilgi Güvenliği Sistemine uygun olarak üretim yapmaktadır.
- Covid 19 Güvenli Üretim Belgesi'ne sahiptir.
- Greenguard, Greenguard Gold, LGA Hygiene, NSF, Sağlık Ürün Deklarasyonunu (HPD) sertifikası