Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Sib Türkiye
Sib Türkiye

Sib Türkiye

  • Adem Yavuz Mah. Barbaros Hayrettin Sok. No:7/A, 34773, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
  • 0850-5320277
  • sibturkiye.com 
ARS, yüzey temizliği, doğaltaş silimi, restorasyon, renovasyon, danışmanlık, uygulama ve kontrollük hizmetleri veren bir firma olarak 2019 yılında faaliyetine başladı. Projelere uygun en doğru çözümleri üretmek, ekolojik düzene yardımcı olmak ve kaliteli estetik tasarımlar ortaya çıkarmak prensibiyle hareket ederek, kısa zamanda sektörde hızla büyüyen ve tanınan bir firma oldu. Konularında dünyanın en iyi markaları olan Klindex, HG, Lantania, Bonastre, Magic Renova firmalarının Türkiye Mümessilliğini aldı. Sektöründe öncü olan ARS, ülkemizin en büyük kurumsal firmalarının çözüm ortaklığını da yapmaya başladı.
 
Sürekli Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları ile müşterilerine yeni çözümler sunan firma, Portekiz’de 1974 yılından günümüze kadar, olağanüstü özelliklere sahip taşlar ve agregalar ile uçsuz bucaksız dekoratif zeminlere göre ürünler üreten SIBLAND firmasının Türkiye tek distribütörlüğünü aldı.
 
Sibland ürünlerinin %90’dan fazlası kalite standartlarını ve mimari ihtiyaçları karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sibland Extreme Style ürün yelpazesi, yüksek performanslı beton olarak sınıflandırılan pazarı yönlendiren yeniliktedir ve yalnızca 10 mm kalınlıkta döşenmelerine rağmen geleneksel çimento bazlı ürünlerden daha iyi performans göstermektedir.
 
ARS, bilgi birikimi, ürünleri ve uzmanlığı ile sürdürülebilir olmaya ve çevreye saygı duyarak kalkınma yaratmaya ve gelecek nesillerin koşullarını olumsuz etkilemeden müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.