Çift Cam Akustik Hareketli Bölme Duvar

Marka: Transpalace

TRANSPALACE mobil duvarı, hareketli bölme duvar serisinin en özelidir. Hareketli paneller, her iki tarafta güvenlik camı ile kaplanmış bir alüminyum çerçeveden yapılmıştır. Şeffaf duvar ile bir odanın mekansal karakteri korunurken, 46 dB'e kadar sağlanan yüksek ses yalıtım değeri ile hareketli bölme duvar sistemlerinin tüm özelliklerinden yararlanmaya devam edilir. Teknik detaylar, dar bir çerçevenin arkasında incelikle işlenir. Bu çerçeve hemen hemen istenilen her renkte temin edilebilir. Hem manuel hem de yarı otomatik versiyon mevcuttur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Çift Cam Akustik Hareketli Bölme Duvar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konutlar, ticari, eğitim, turizm ve kültür yapıları, kongre merkezleri

Transpalace yangına dayanıklı cam olarak da mevcuttur. Yangın güvenliği açısından duvarlar en yüksek gereksinimleri karşılamaktadır.
Sistemdeki en yeni özellik ise çift cam arası kullanılan otomatik panjurlardır. Bu yenilikçi özellikte panjurlar bir düğmeye dokunularak çalıştırılabilir, dinamik bir görünüm yaratılır.
Bir Transpalace duvarının kullanımı aydınlık bir ortam yaratırken, yüksek ses yalıtım değeri ve çağdaş fonksiyonel tasarım gibi yüksek kaliteli Palace bölme duvar özelliklerini de korur.