Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Marka: Parthos

Projeye özel ölçülerde üretilebilen, uygulama yüksekliği 22 metreye kadar olan hareketli bölme duvar sistemleri, temin ve kurulum kolaylığı ile büyük avantajlar taşır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Hareketli Bölme Duvar Sistemleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ticari, eğitim, turizm ve kültür yapıları, kongre merkezleri

Alüminyum, Çelik, Cam

Panellerin her biri tavana monte edilen alüminyum veya çelik raylar üzerinde hareket eder. Manuel veya yarı otomatik çalışan mil mekanizması ile yüksek stabilite ve 42db'den 59db'e kadar ses izolasyonu sağlar.
Panellerin yüzey kaplamalarında farklı dekoratif ürünler kullanılabilir. Şeffaflıktan vazgeçemeyenler için ise cam paneller tercih edilebilir. Bölücü panellerde gerekli noktalarda sirkülasyonu sağlamak için panel içi kapı uygulamaları da yapılabilir. Panellerin hareketi duvar hattı boyunca düz olabildiği gibi kavisli bir hatta da çalışmaya uygundur.
Ayrıca gerekli durumlarda yangın ve duman koruması ile güvenlik unsuru da ihmal edilmez. 60 dakikaya kadar yangın dayanımı ve yangın geciktirme duvarları sağlanabilir.

Uluslararası Geçerli Ses Yalıtım Sertifikaları, TUV, ISO 9001:2008, CE, LEED