Yangın Dayanımlı Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Marka: Parthos

Güncel projelerde kullanım alanı çok genişlemiş olan hareketli bölme duvarlar, yapılardaki büyük hacimleri daha küçük birimlere bölüyor. Gerektiğinde açılıp kapanabilen, ses yalıtımlı bir duvar uygulaması özelliği ile akustik bölme sistemleri, fonksiyonel ve esnek kullanımların vazgeçilmez ögesi. Bütün bu işlevsel çözümlerin yanında 30 (EI30) ve 60 (EI60) dakika yangın dayanımı da sağlayabilen Parthos bölme duvarları yapılarda güvenliği ön planda tutmaya yardımcı oluyor. Kaçış koridoru, yangın çıkışı vb. alanlarda kullanılan panik barlı kapılı paneller de hareketli bölmelerde oldukça kullanışlı ve çözümcü bir yaklaşım sunuyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yangın Dayanımlı Hareketli Bölme Duvar Sistemleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ticari, eğitim, turizm ve kültür yapıları, kongre merkezleri

EI30 veya EI60 yangın dayanımlı bölme duvar uygulamalarında panellerin yüzey kaplamaları yine proje ihtiyacına ve tasarıma göre seçilebilir. Böylece hem dekoratif hem yangın dayanımlı hareketli bölme duvarlar iç mekan tasarımcılarını kısıtlamadan projeye kolayca entegre edilir. Panellerin etrafında alüminyum çerçeve görülmez, böylece yüzey kaplaması için ön görünümde bütünlük algısı bozulmaz.