Teleskopik Havuz Kapama Sistemleri

Marka: Neta

Havuz üzeri açılır kapanır örtü sistemleri havuzunuzdan yılın oniki ayı boyunca yararlanmanızı sağlayacak ve havuz keyfinizi dilediğinizce uzatacak profesyonel çözümlerdir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Teleskopik Havuz Kapama Sistemleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Tüm açık havuzlar ve büyük açıklıklı dış alanlar (restoran, ticari, spor tesisi, vb.)

Alüminyum

Teleskopik açılır havuz örtü sistemlerinde kar ve rüzgar yükleri her bölge için özel olarak hesaplanıp tasarlanır. Sistem birbiri içerisine teleskopik olarak geçen hareketli modüllerden oluşmaktadır. Modüller yerdeki raylar üzerinde tekerlekler vasıtasıyla motorlu ya da manuel olarak hareket eder. Taşıyıcı profiller alüminyumdur. Sistemin tamamında kullanılan bağlantı elemanları ve mekanizmalar paslanmaz inox malzemeden imal edilir.
Havuz örtülerinde kullanılan malzeme ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak şeffaf solid, akrilik ve polikarbonat (şeffaf-opak-bronz-gri) kullanılmaktadır. Proje tipine ve kullanım yerine göre temperli ya da lamine camlar da kullanılabilecek malzemeler arasındadır.

CE, DIN, EN, ISO 9001 (Kumaş, Alüminyum Profil ve Bağlantı Elemanları)