Mimari Mesh

Marka: Haver & Boecker

Mimari tel örgü ürününde Alman Haver&Boecker OHG firması çözüm ortağıdır. Remak tel örgü mesh ürün tanıtımı, proje danışmanlığı, satış ve montajı işlerinde genel temsilci olarak çözüm ortağıdır. Haver&Boecker AISI316 kalite paslanmaz çelik tel örgüler birçok modelde üretilmektedir. Tel kalınlıklarına ve örgü modellerine göre geniş yelpazede seçenek sunmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Mimari Mesh ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, kültür merkezleri, havalimanları, oteller, vb. tüm binalarda ve istenilen iç-dış tüm mekanlarda.

• AISI 316 kalite paslanmaz çelik mimari mesh cepheler
• Paslanmaz çelik transparan tel örgülerin dış mekanda kullanım fonksiyonları: güneşten korunma, binanın aydınlatılması, binanın renklendirilmesi, güvenlik ve aşağı düşme engeli, binanın renovasyon ve modernizasyonu
• Paslanmaz çelik transparan tel örgülerin iç mekanda kullanım fonksiyonları: seperasyon ve bitiş kaplamaları, sesi emme özelliği ile akustik dengenin sağlanması
• Tel örgü mesh uygulaması ve konstrüksiyon malzemesi üzerine tasarım aşamasından uygulamaya kadar projenin her safhasında mimari destek verilmektedir.