Camlı Yangın Kapıları ve Bölmeleri


Remak Camlı Yangın Kapıları ve Yangına Dayanımlı Camlı Otomatik Kayar Kapılar, doğal ışığı derin mekanlara taşımanın, aydınlık ve güvenli mekanlar yaratmanın kolaylığını, evrensel standartlarda yaşamanın beklentilerini karşılıyor. İşlevi de görselliği kadar önemli olan Remak camlı yangın kapıları, test edilen ölçülere uygun, projeye özel farklı tasarımlarda üretiliyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Camlı Yangın Kapıları ve Bölmeleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Kamu binaları, iş merkezleri, hastaneler, okullar, kültür merkezleri, alışveriş merkezleri, havalimanları, oteller, konutlar, vb. tüm binalarda, yangın merdiveni çevresinde, yangın holleri ve kaçış koridorlarında, sistem odalarında, asansör lobilerinde ve korunması gereken tüm mekanlarda kullanılır.

• Malzeme: Çelik profil, paslanmaz çelik profil, yangın camı
• Profiller, Galvanizli Çelik üzeri elektrostatik toz boyalı veya AISI 304 kalite Paslanmaz Çelik satine yüzey olarak tercih edilebilir.
• Remak Camlı yangın kapıları, bina otomasyonuna ve yangın alarm sistemine bağlanarak yangın söndürücü sistemler ile entegre çalışır ve geçiş kontrolü sağlar.
• Remak Camlı yangın kapıları ve bölmeleri şeffaf olması ve arkasını göstermesi sebebiyle mekana yangın güvenliği ve görsellik sağlar.
• DIN EN 1634-1 normuna göre, Camlı yangın Kapıları E120 sadece bütünlük veya EI30, EI60, EI90 bütünlük ve yalıtım sağlarken yangına dayanıklı camlı otomatik kayar kapılar EI30 bütünlük ve yalıtım veya E60 Sadece Bütünlük ve EW60 Bütünlük ve düşük radyasyon koruması sağlar.
• Panik Kaçış sağlamak için, çıkış yönündeki Remak yangın kapılarında EN1125 ve EN179 normuna uygun kaçış fonksiyonlu kilit ve panik bar tesis edilir. Remak kayar kapılarının hareketli kanatlarındaki panik barlar kanatların 90 derece açılmasını sağlar. Kaçış yapan her kişinin ardından kanatlar tekrar kapalı konuma gelir. Break-out özelliğine sahip kayar kapılar, elektronik olarak programlanmış özel kilitlere sahiptir.

ISO 9001:2008