Paslanmaz Çelik ve Çelik Profiller ile Kapılar ve Cepheler


Remak, paslanmaz çelik ve galvanizli çelik profilleri ve aksesuarları ile camlı kapılar, doğramalar ve cepheler üretmektedir. Isı yalıtımlı veya yalıtımsız olarak, yüksek ölçülerde ve istenilen tipte Tek Kanat, Çift Kanat, Kaldır-Sür, Kayar Katlanır, Otomatik Mekanizmalı Kayar Kapı olarak yapılabilmektedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Paslanmaz Çelik ve Çelik Profiller ile Kapılar ve Cepheler ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


İş merkezleri, havalimanları, alışveriş merkezleri, oteller, mağazalar, kültür merkezleri, kamu binaları, hastaneler, vb. tüm binalarda, giriş ve cephelerde, iç-dış tüm mekanlarda kullanılır.

• Malzeme: Paslanmaz çelik profil, çelik profil, cam
• Cepheler, ısı yalıtımlı kapaklı giydirme cephe profil sistemleri ile istenilen ölçülerde ve formda, dairesel olarak üretilmektedir.
• Paslanmaz yüzeyi AISI304 kalite satine veya parlak tercih edilebilir.
• Galvanizli çelik yüzeyler istenilen RAL renklerinde elektrostatik toz boyalı olarak mat-parlak-pütürlü olarak boyanabilir veya imalattan sonra doğrama yüzeyleri, ithal renklendirilmiş paslanmaz levhalar ile kaplanabilir.
• İmalatçı firmalar için, kapı - pencere profil sistemleri ve aksesuarları stoktan temin edilebilir.