Foamex Puzzle | Yapay Çim Yer Kaplaması

Marka: Foamex

Kapalı hücre yapısında çapraz bağlı polietilen köpükten üretilen ve antibakteriyel olma özelliğiyle öne çıkan Foamex Puzzle, çocuk yuvaları, spor salonları vb. mekanlarda zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır. Birçok farklı renkte, 60 kg/m³ ile üzeri ve 100 mm’ye kadar farklı kalınlıklarda üretilebilen Foamex Puzzle, zeminlerdeki ısı kayıplarının azalmasına sağladığı katkıyla enerji tasarrufu da sunmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Foamex Puzzle | Yapay Çim Yer Kaplaması ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çocuk oyun saha kaplaması Çim halı Yapay çim Spor alanları yapay çim uygulaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı, yanmaz, su ve nemden etkilenmez, anti bakteriyel özellikte olan ve uygulama kolaylığıyla öne çıkan suni çim yüzey bitişli Foamex Çim Puzzle, bahçe, balkon, teras ve çocuk parkları gibi birçok mekanda zemin kaplaması olarak kullanılmakta ve dekoratif görüntüsü ile dikkat çekmektedir.

2Malzeme

Polietilen köpük

3Teknik Özellikler

Çim görünümü istenilen tüm alanlarda uygulanabilen ve suyla temizlenebilen Foamex Çim Puzzle, 10-20 mm kalındığında ve 50x50 cm ebatlarında üretilmektedir.
Malzeme: Yapay çim yüzey bitişli çapraz bağlı polietilen köpük
Yanmaz, UV dayanımlı
VOC test sonucuna göre Class A binalarda kullanılabilir

4Kalite Garanti Belgeleri

• ISO, TSE, CE, Marka Tescil Belgesi
• Çevreye zararsız
• ROHS uygun
• REACH uygun