Malzeme

Zemin / Duvar / Tavan

Atlas 1 Yapı Beton Zemin Silim ve Parlatma Elmasları

Beton zemin silim-kazıma, epoksi v.b. kaplama kazıma, yüzey hazırlığı, yüzey parlatma için kullanılan ekipmanlardır. Her beton yüzey çeşidine (çok sert, sert, orta sert, yumuşak, çok yumuşak) göre ayrı segmentte elmaslar kullanılır.

ATECO Zemin Zip

Burmatex Zip karo halılar, Code ve Lateral karo halılar ile kombine edilerek kullanılabilir. Zemin döşemelerinde farklılık yaratmak için ideal bir seçenektir.

ATECO Zemin Tivoli

Tivoli çarpıcı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda kullanıma uygun bir halı modelidir.

ATECO Zemin Lateral

Lateral tüm ticari iç mekanlarda, kamu binalarında, ofislerde, bankalarda, okullarda, konferans salonlarında ve tasarımda sıradışı, yenilikçi, modern projeler oluşturmak için ideal bir karo halı çeşididir. 18 farklı renk çeşidiyle karo halılar içerisinde en geniş renk yelpazesini sunar. Tüm kurum ve kuruluşların kurumsal renklerini yansıtabileceği bir zemin kaplama malzemesidir.

ATECO Zemin Hadron

Hadron karo halı; çarpıcı görüntülerden ilham alır. Etkileyici parlak renk patlamaları, koyu renklerle çerçevelenir. Koleksiyondaki her renk, aynı koyu gri tabana sahiptir; bu da sert çizgileri olmayan alanları tanımlamayı ve bir zeminde kesintisiz geçişler yaratmayı kolaylaştırır. Yoğun koyu renklerden orta tonlara, nötrlere ve yarı karanlık noktalara kadar çeşitli vurgulama renkleri kullanılır.

ATECO Zemin Go to

Karo halı, Go To serisinde 15 popüler renk paletinde düz ve çizgili olmak üzere iki tasarım sunuyor. Parlak, koyu gri ve maviler koleksiyonda kırmızı ve yeşil ışıklarla desteklenir. Yaratıcı karo halı kaplamaları oluşturmak veya alanları tanımlamak için düz ve çizgili seçeneklerini karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Ofis halılarının bilinen yüksek performans ve esneklik seviyesini korur. Go To karo halı hızlı ve kolay bir halı döşeme seçeneği arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

ATECO Zemin Alaska

Alaska karo halının adı, tasarımın yaratılmasında ilham kaynağı olmuştur. Bu dokulu bukle ürünün 12 renk çeşidi bulunmaktadır. Adını en kuzeydeki ABD eyaletinden ve popüler seyahat yerinden almıştır; buz, su, kaya katmanları. Ürünün doku yüzeyi, ürün gamındaki zıt renklerle güzel sonuçlar verir. Ürünün dokusu ve sade renk kartelası, bu eyaletin (Alaska) ferahlık veren açık hava mekanlarından esinlenmiştir. Zeminlere karo halı kaplarken, tek renk veya farklı renk kombinasyonları tercih edilebilir. Soğuk grileri sakinleştirici bir mavi ile birleştirebilir ya da canlı bir yeşil ile ofis halılarınızı daha sıcak görebilirsiniz. Yumuşak griler ve doğal, yumuşak mobilyalar, duvarlar ve aydınlatma gibi diğer yüzeyler üzerinden renk vurguları için mükemmel ışık sağlar.

ATECO Zemin Pure Wood Vinyl Plank

Pure 55 Vinyl Plank doğal ahşap, doğal taş görünümleriyle zeminde estetik görünümler sunar. Pure 55, yürürken yumuşak ses verir. Zeminler düşük ısı direncine sahiptir, Pure 55 ile yerden ısıtma sistemleri ile mükemmel uyum içinde çalışır. Pure zeminler suya dayanıklıdır, bu nedenle banyo ve mutfak için de uygundur. Su ve standart temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebilir. Ofis ve konut kullanımı için idealdir.

ATECO Zemin Loose Lay Lvt

Ofis ve konut kullanımı için ideal olan Loose Lay Lvt, özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli, heterojen PVC vinil karolardır. Doğal ahşap, doğal taş ve beton görünümleriyle lvt zemin kaplamaları estetik görünümler sunar. Su ve standart temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebilir.

ATECO Zemin Artlines Dış Mekan Paspas

Artlines markası altında Ateco özel üretimi olan dış mekan alüminyum paspaslar, özel bakım gerektirmez, süpürge ve su ile temizlenebilir. Alüminyum paspasların istenilen özel ebatlarda üretimi yapılmaktadır.

Stil44 Efes Karo

El yapımı, rölyefli seramik karo.

Letoon Mimarlık Potasyum Silikat Esaslı Boyalar

Potasyum silikat esaslı KEIM, inorganik renk pigmentleri ve mineral esaslı dolgu maddelerinin uygun kombinasyonu sonucu oluşturulan, uygulandığı yüzeye hem nüfuz eden hem de kimyasal etkileşime giren, üstün özelliklere sahip bir boyadır. Yüzeyde film tabakası oluşturmayan KEIM, uzun vadede ışıltılı renk tonları ve temiz cepheler sağlar.

Cosentino Kuvars Esaslı Kompozit Dekoratif Duvar Kaplaması

%93 doğal kuvarstan oluşan Silestone, 100’ün üzerindeki rengi ve üç farklı yüzeyiyle dünyanın lider kuvars yüzey markasıdır. Yüksek leke, darbe, çizilme direnci ve su emmeyen gözeneksiz yapısı sayesinde bakımı çok kolay olan Silestone mutfak, banyo ve otel, restoran ve laboratuvar gibi yüksek beklentili yapılar için son derece uygundur. Hiçbir sentetik bağlayıcı kullanılmadan tamamen doğal malzemeden üretilen Dekton ultrakompakt yüzeyler zamanla solmaz, yıpranmaz, sararmaz ve ilk günkü formunu kaybetmez. Yüksek ısılara dayanması, kimyasal maddelerden etkilenmemesi, çizilme ve sıvılara karşı dirençli olması sayesinde duvar kaplamaları için ideal malzemedir.

Cosentino Kuvars Esaslı Kompoze Taş Zemin Kaplaması

%93 doğal kuvarstan oluşan Silestone, 100’ün üzerindeki rengi ve üç farklı yüzeyiyle dünyanın lider kuvars yüzey markasıdır. Yüksek leke, darbe, çizilme direnci ve su emmeyen gözeneksiz yapısı sayesinde bakımı çok kolay olan Silestone mutfak, banyo ve otel, restoran ve laboratuvar gibi yüksek beklentili yapılar için son derece uygundur. Hiçbir sentetik bağlayıcı kullanılmadan tamamen doğal malzemeden üretilen Dekton ultrakompakt yüzeyler zamanla solmaz, yıpranmaz, sararmaz ve ilk günkü formunu kaybetmez. Yüksek ısılara dayanması, kimyasal maddelerden etkilenmemesi, çizilme ve sıvılara karşı dirençli olması sayesinde iç ve dış zeminler için ideal malzemedir.