Malzeme

Zemin / Duvar / Tavan

Atlas 1 Yapı Beton Zemin Silim ve Parlatma Elmasları

Beton zemin silim-kazıma, epoksi v.b. kaplama kazıma, yüzey hazırlığı, yüzey parlatma için kullanılan ekipmanlardır. Her beton yüzey çeşidine (çok sert, sert, orta sert, yumuşak, çok yumuşak) göre ayrı segmentte elmaslar kullanılır.

Stil44 Gold Karo

El yapımı seramik karo.

Stil44 Çintemani Pano

Ahşap çerçeveli, el yapımı seramik duvar panosu.

Stil44 Kapı Pano

Ahşap çerçeveli, el yapımı seramik duvar panosu.

ALLIGATOR Alligator Breeze

Metal parlaklığını kumlu dokusuyla harmanlayan Alligator Breeze, iddialı renkleriyle ihtişamlı mekanlar yaratıyor.

ALLIGATOR Alligator Duchesse Satin Sandy

Satenin çekici dokusunu, ince kumlu ve parlak yapısı ile birleştiren Alligator Duchesse Satin Sandy, mekanlarınızı büyüleyerek rüyalarınızı gerçekleştiriyor.

ALLIGATOR Alligator Duchesse Satin

Saten şıklığı ve kusursuzluğu Alligator Duchesse Satin ile duvarları kaplıyor. Pürüzsüz bir parlaklığa ve ışığı yansıtma özelliğine sahip olan Alligator Duchesse Satin, evinize çarpıcı bir ambiyans kazandırıyor.

ALLIGATOR Alligator Magnetica

Mıknatıs özelliğine sahip Magnetica ile renkli magnetleriniz ve not kağıtlarınız birer dekora dönüşürken yaratıcılığınızla yaşam alanlarınızı yeniden dizayn edebilirsiniz. Üzeri istenilen renk ve boya ile boyanabilen Magnetica’nın çekim gücüne siz de kapılacaksınız.

ALLIGATOR Alligator Chalky

Belki bir metin, belki bir figür, belki bir motif. Bir tebeşir ile hayallerinize dilediğiniz gibi şekil vermek sizin elinizde. Çocuk odaları, mutfaklar, ofisler, okullar, kafeler ve restoranlar Chalky ile içlerindeki neşeyi dışa vuruyor.

Yaktaş SAGA ²

PVC zemin kaplama

AKDO AKDO MOZAİK Luminous | Ray Calacatta (H) w/ Gold(Combed)

AKDO'dan Luminous serisi. Zengin, göz alıcı, zarif, taze. Modern klasiklere çarpıcı bir yorum.

Alacakaya Dış Ticaret Mermer/Krem Karaman

Karaman bölgesinde çıkan bej türünde bir mermerdir. Dokusu ve iyi cila alma özelliğiyle projelerde aranan bir üründür. Ayrıca yapısı gereğince oluşturduğu desene bağlı olarak gümüş (silver) özelliği kazanır.

Erkan Mimarlık Paslanmaz Çelik Kaplama Malzemesi

Dekoratif paslanmaz çelik kaplama malzemesi, değişik renk ve modellerde 304 kalite renkli, ayna ve satine paslanmaz çelik kullanılarak üretilir. Standart ölçüleri 67 mm x 400 mm, 67 mm x 600 mm olup projeye özel ölçülerde üretilebilir.

Erkan Mimarlık Paslanmaz Dekoratif Çelik

Decosteel paslanmaz çelik hem asansör sektöründe hem de dekorasyonun her alanında sağlamlık, uzun ömürlülük, şık ve prestijli görünümüyle kaplama malzemeleri arasında ön plana çıkmaktadır.

ALLIGATOR Alligator ELF Premium Silk

Alligator ELF Premium Silk Matt; çevre ve insan sağlığına duyarlı, formaldehit, koruyucu (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC / sVOC) içermeyen, GreenGuard Gold sertifikalı özel olarak geliştirilmiş hibrid bağlayıcı ihtiva eden ipeksi mat bir iç cephe boyasıdır.