Mantar Zemin ve Duvar Kaplamaları


Mantar Zemin ve Duvar Kaplamaları, uygulandıkları mekanlarda ses ve ısı yalıtımı sağlayan, titreşim ve vibrasyonu emen, anti-statik ve anti-bakteriyel, nem ve rutubetli ortamlarda yüksek direnç sağlayan, ayrıca toz tutmama özelliği sayesinde astım ve bronşit gibi alerjik hastalığı olanlar için çok faydalı olup, temizlenme ve silinmeye ihtiyacı olmayan, insan vücudu gibi nefes alıp, veren hücrelerden oluşan, 100% doğal ürünlerdir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Mantar Zemin ve Duvar Kaplamaları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Mantar Zemin ve Duvar Kaplamaları, otel, AVM, sinema ve konser salonları, toplantı ve konferans salonları, konut, ofis, mağaza, restoran ve kafe gibi yerlerde akustik koşulları geliştiren, uygulandıkları mekanlarda da görsel olarak farklılıklar yaratan ürünlerdir.

• Isıl niteliklerinden ötürü mantarın yalıtım etkisi vardır. Böylece ısıtma maliyetlerinizi kolayca düşürebilir.
• Mantar zemin kaplama mükemmel bir ses yalıtımı sunar.
• Sağlam, dayanıklı ve temizlenmesi kolay bir yüzeye sahiptir.
• Antistatik olduğundan kirlerin toplanmasını önler.
• Uygulama için profesyonel bir yardıma ihtiyaç yoktur. Çok katmanlı yapı, mantar tabanını sabit ve dayanıklı kılar ve yüzey döşeme işlemini oldukça kolaylaştırır.