Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Studio AVC
Studio AVC

Studio AVC

  • Unit 11, The 1929 Shop Merton Abbey Mills London SW19 2RD, Londra, İngiltere
  • +44 (0)20 8540 1101
  • www.studioavc.com 
Studio AVC, heyecan verici ve yenilikçi tasarımlar sunmaya yardımcı olmak için özel ve yaratıcı bir yaklaşım sunan mimari ve iç mimari tasarım firmasıdır. Çevre üzerinde minimum etkiye sahip binalar tasarlamayı ve güçlü bir sürdürülebilir etiği teşvik etmeyi hedefler. 
 
Özel konut projeleri, ofisler, restoranlar ve mağazalar gibi ticari projeler ve yenileme projeleri gibi büyük projeler üstünde sıklıkla proje geliştirir. Ofisin proje deneyimi, Birleşik Krallık'ta ve dünya çapında birçok karma kullanımlı projeler, kültürel bina ve büyük ölçekli master planların geliştirilmesinin yanı sıra genişletme ve yenilemeler dahil olmak üzere daha küçük ölçekli projeleri de içermektedir.
 
Ekip olarak kendisini yaratıcı olarak gören ve standartları kavramsal ve yaratıcı olmaya zorlayan küçük bir işletme olarak Studio AVC'nin gücü, "small is beautiful" anlayışıyla tutarlı olarak yaratıcılığı ve kişisel hizmeti beslemede yatmaktadır.
 
Bir bağlam bilinciyle, mimari fikirlerini, işlevsel kısıtlamaların anlaşılması ve insanları meşgul etme arzusuyla şekillendirir. Tasarım ekibi, binaların en saf hallerinde bir yapı tarafından desteklendiğine, işlevlerini yerine getirmelerine, yerel çevreyle sürdürülebilir bir şekilde bütünleşmelerine ve ruhları canlandıran kaliteli bir doğal ışık sağlamalarına olanak tanıyan hizmetleri içerdiğine inanmaktadır. Ofisin motivasyonu, sürekli olarak yüksek kaliteli mimari üretmek için bu çeşitli unsurların uyumudur.
 
Ofisin mevcut projeleri arasında Birleşik Krallık'taki birçok konut ve ofis genişletme ve tadilat projesi olmasının yanı sıra Londra'daki Color House Theatre gibi kültürel tesisler için mimari ve iç tasarım danışmanlığı hizmetleri bulunmaktadır.