Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Yapı Kataloğu 50. Yıl Etkinlikleri

Yapı Kataloğu 50. Yıl Etkinlikleri

  • Diğer

  • 17 Mart 2023, Cuma

  • 18 Mart 2023, Cumartesi

  • Bomontiada, İstanbul

Türkiye'nin 1973 yılından beri yayında olan ve yapı malzemeleri alanında çok önemli bir boşluğu doldurmuş ilk ve tek malzeme kataloğu olan YAPI KATALOĞU, 50. yılını “Diyalog” başlığı altında 17-18 Mart 2023 tarihinde Cuma ve Cumartesi günleri İstanbul Bomontiada’da düzenleyeceği görkemli bir etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor.
 
Yapı sektöründe yer edinmiş birbirinden değerli köklü firmaların katılımcı olacağı etkinlikte tüm yapı sektörü bir araya gelecek. Etkinlikte şu ana kadar katılımcı olarak yer alması kesinleşen firmalar ise şu şekilde sıralanıyor:
 
Anıl Zemin Market - Assa Abloy - Burak Alüminyum - Çuhadaroğlu - Dörken Sistem - Hager - IQ Alüminyum - Kalekim - Koçtaş - Medyasoft - Schneider Electric - Silkarstone - Technoform - Unigen
 
YAPI KATALOĞU, bu etkinliğe paralel olarak birçok farklı projeyi de beraberinde yürütecek. Marka, özellikle birbirinden farklı önemli başlıklarda yapı sektörünün gücünü de arkasına alarak 50 yıllık geçmişini sektöre en güçlü şekilde vurgulamaya hazırlanıyor. Yapı sektörü lokomotifleri olan malzeme üretici firmalardan sektör hikayeleri, sektörün en önemli aktörleri olan mimarlardan sektör deneyimleri, birbirinden değerli isimlerin YAPI KATALOĞU için verdiği emeği ortaya koyan YAPI KATALOĞU Belgeseli, yapı sektörüne büyük ölçüde katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projesi gibi başlıklarda YAPI KATALOĞU, marka gücünü en etkili şekilde sektörle yıl içinde paylaşacak.
 
Bununla birlikte, YAPI KATALOĞU’nun önemli iki alt markası halinde sektörün nabzını tutmaya devam edecek 28. ALTIN ÇEKÜL ÖDÜLLERİ 2022 ve YAPI KATALOĞU MİMARLIK ÖDÜLLERİ 2022 yarışmaları da YAPI KATALOĞU 50. Yıl Etkinlikleri kapsamında yeniden sektörle buluşacak.
 
50 yıllık tarihinde yüz binlerce sektör profesyonelinin ve şantiyenin elinin altında olmuş, Türkiye'nin Yapı Merkezi "Yapı-Endüstri Merkezi"nin, içindeki yüzlerce kişinin vizyon, emek ve destekleriyle bugünlere gelmiş YAPI KATALOĞU, sahip olduğu marka değerini ve sektördeki gücünü en etkili şekilde vurgulayacak.