Banyo Mobilyası | White Tulip

Marka: Duravit

Philippe Starck tarafından çiçek açmış lale biçimindeki organik bir siluetinden hareketle tasarlanan White Tulip serisi, heykelsi denebilecek kadar zarif bir karaktere sahip bütünsel banyo koleksiyonudur. Benzersiz ergonomisiyle çok çeşitli tarzlara uyum sağlayabilen White Tulip koleksiyonu, çok yönlü ve zarif tasarımı ile kültürlü ve hareketli kent ortamından bir kır evinin ferah ve doğal bir atmosferine kadar tüm iç mekanlar için idealdir; KÜLTÜRDEN DOĞAYA...


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Banyo Mobilyası | White Tulip ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Banyolar

KÜLTÜR
• White Tulip, şık ve ilham verici bir çatı katında, eğlenceli ve zarif bir iç tasarıma sahip kent atmosferi için idealdir. Sıcak ve zarif iç mekan, gri ve soğuk modern şehirle tezat oluşturur. Etkileyici ayrıntılar ve ince işçilik en yüksek standartları karşılar.
• Tutarlı bir tasarım öğesi olarak küvet ve lavabonun şeklini yansıtan lale şeklindeki musluk kolu, cilalı yüzeyi sayesinde kolay ve keyifli bir kullanıma sahiptir ve ince işçilik eseri 160 dikey şerit gerçek anlamda zarif bir etki yaratır. Lavabo bataryaları “kullanım kolaylığı” sunan S, M ve XL boylarda mevcuttur. Ürün yelpazesi içinde bideler, duş ve banyo bataryaları da yer almaktadır.
• Banyo mobilyaları da tüm seri gibi olağanüstü ince bir zarafete sahiptir. 350 ila 1300 mm genişliklerde mevcut olan White Tulip serisi banyo mobilyalarının köşe kesimi ve son derece ince işçiliğe sahip kenarları zarif tasarımı ortaya koyar. Banyo mobilyaları ve iki veya üç cam raflı uyumlu yarı boy dolaplar parlak veya saten mat lake dahil beş farklı yüksek kaliteli renk seçeneği ile mevcuttur. Dış yüzeyler için alternatif olarak Doğal Meşe veya Amerikan Cevizi masif ahşap kaplama seçilebilir.
• Krom kulp, heyecan verici tasarımıyla öne çıkan bir tasarım öğesidir. Mat lake ve masif ahşap yüzeylerle kontrast oluşturmak veya parlak lake üzerinde çarpıcı bir etki yaratmak için kullanılabilir.
• Tasarımla uyumlu aynaların sensör ve uygulama üzerinden kontrol edilebilen versiyonları mevcuttur. Öne çıkan aynalı cam ilginç bir etki yaratır. Hafıza etkisine sahip ışık sıcaklığı yaşam alanındaki diğer lambalarla senkronize edilerek “Casambi” uygulaması üzerinden kontrol edilebilir ve şehrin modern ruhunu sembolik olarak zarif çatı katına taşır.

DOĞA
• White Tulip, kır evinin ferah ve doğal ortamında organik ama çağdaş ve minimal bir iç mekan yaratır.
• White Tulip serisi nazik, ince ve sade çizgilerle zarafeti öne çıkarır. Özellikle ayaklı seramik lavabonun yekpare tasarımı göz alıcıdır. Lavabo isteğe göre duvara veya zemine sabitlenebilir.
• Aynı tarzda tasarlanan yuvarlak tezgah üstü lavabo, estetik ve zarif bir şekilde dışa eğimli kenarlarıyla etkileyici bir görünüme sahiptir. Dik açılı lavabonun yukarıdan görünümü de bu formu yansıtır. Her biri mobilyalı lavabo olarak da mevcut olan ve seriyi tamamlayan lavabolar iki farklı boyda mevcuttur.
• Seramik formunu yansıtan yekpare akrilik kaplamalı ayaklı küvetler de yuvarlak ve oval çeşitlere sahiptir.
• Ayaklı ve duvara monte klozetler ve bideler de uyumlu bir şekilde etkileyici seramik öğeleri tamamlar. Beyaz Lale stili, tasarımla uyumlu pisuarda da görülebilir.
• Kültür ve Doğa, serinin herhangi bir ortama entegre edilmesi için sonsuz olasılık olduğunu ifade ediyor. Armatür, küvet ve lavabodan mobilyalara, klozet ve bideden tasarımla uyumlu aynalara kadar, White Tulip serisindeki tüm öğeler sıra dışı şekilleriyle eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyor. On iki farklı kaplama ve göz alıcı tutamak seçenekleri, banyo mobilyalarıyla çok farklı ambiyanslarda farklı kombinasyonlar oluşturulmasını sağlıyor.

CE - DOP - ESTIDAMA - ISO 9001 - ISO 14001 - LEED - OHSAS - TSE - Asbestsiz Ürün Beyanı