Vitrifiye | SensoWash® Starck f

Marka: Duravit

Duravit, ünlü tasarımcı Philippe Starck ile birlikte yeni akıllı klozet kapağı SensoWash® Starck f’yi ortaya çıkardı. SensoWash® Starck f Plus and SensoWash® Starck f Lite olmak üzere iki modelden oluşan seri, sade tasarımı ve sunduğu konforla göze çarpıyor. Seramik yüzeyinin altında üstün bir teknoloji barındıran bu klozetler, uzaktan kumanda veya akıllı telefon uygulaması üzerinden kolayca kontrol edilebiliyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Vitrifiye | SensoWash® Starck f ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Banyolar

- SensoWash® Starck f’in şık ve rahat tasarımlı uzaktan kumandası aracılığıyla klozet kapağı ve oturak ısıtması gibi farklı fonksiyonlar da ihtiyaca göre ayarlanabiliyor. SensoWash® Starck f, A2 Duravit kumanda paneli ve montaj çerçevesi birlikte kullanıldığında, sifon ve koku giderici fonksiyonları da uzaktan kumanda veya telefon uygulaması aracılığıyla çalıştırılabiliyor.
- Yalnızca 40 mm yüksekliğindeki oturak ve arkasındaki beyaz kapak, SensoWash® Starck f’in çağdaş bir görünümü, üstün teknolojiyle buluşturan tasarım anlayışını yansıtıyor.
- SensoWash® Starck f’in akıllı tasarımı ve Duravit’in yeni kanalsız klozet teknolojisi Rimless® sayesinde hem her sifon çekişte su verimli kullanılıyor, hem de en üstün hijyen standartları sağlanıyor. Duravit’in HygieneGlaze® 2.0 teknoloji sayesinde, klozetteki bakterilerin yüzde 99.9’u kısa süre içinde yok oluyor.
- SensoWash® Starck f modellerindeki klozet oturakları ve kapaklar da, pürüzsüz yüzeyi ve çiziğe karşı dirençli malzemesiyle banyonun daha hijyenik hale gelmesine yardımcı oluyor.
- SensoWash® Starck f, cazip fiyatları ve kolay montajıyla, banyolarda tüm Duravit tasarımlarıyla uyumlu bir akıllı klozet seçeneği sunuyor.

CE - DOP - ESTIDAMA - ISO 9001 - ISO 14001 - LEED - OHSAS - TSE - Asbestsiz Ürün Beyanı