Lavabo ve Banyo Mobilyası | Luv

Marka: Duravit

Luv serisi tanıtımından bugüne, İskandinav tarzı banyoların ayrılmaz parçası haline geldi. Danimarkalı tasarımcı Cecilie Manz'ın minimalist tasarım dili, İskandinav yaşam konseptiyle yüksek bir refah hissi katıyor. Dokunma duyusuna de hitap eden özenle tasarlanmış malzemeler, nazik formları ve geometriyi öne çıkarıyor. Bu yaklaşım, geniş bir yelpazede tasarım seçenekleri sunan yeni mobilya rengi Badem Satin Mat'ın sıcak ve sade etkisinde kendini gösteriyor. Açık renklerin ve doğal tonların yeşil veya gri renkle etkileşimi keskin kontrastlar yaratıyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Lavabo ve Banyo Mobilyası | Luv ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Banyolar

- Lavabo ünitesi, kuvars veya masif ahşaptan yapılmış dört farklı konsol yüzeyi ile kişisel zevklere göre düzenlenebilirken yumuşak toprak tonları ile birlikte serinin mütevazı zarafetinin özünü oluşturan bir sakinlik hissi yaratır.
- Oval DuraCeram® lavabolar artık daha fazla kişiselleştirme olanağı sunan dört farklı dış yüzeye sahip toplam beş boyutta (420, 500, 600, 700 ve 800 mm) mevcuttur.
- Ekstra mobilya genişlikleri de eklenmiştir: Üç lavabo dolabı ile de birleştirilebilen ve isteğe bağlı olarak depolama için çekme dolap veya ek bir çekmece ile birlikte 938 mm'lik yeni bir genişlik seçeneği de eklenmiştir.
- Luv'un zarif tasarımı, artık daha büyük ve daha fazla özelliğe sahip olan uyumlu ayna modellerine de yansır. Mevcut üç genişlik seçeneğinin (500, 1200, 1600 mm) yanı sıra, yeni lavabo dolabı boyutuna uygun olarak 800 mm genişlik de eklenmiştir. İleride tüm Luv aynalar 800 veya 1200 mm boyutlarda satışa sunulacaktır. Temassız kontrol paneli ile kontrol edilen ısıtmalı ayna ve renkli ışık için yeni açma fonksiyonu, üstteki ışıklı alan ve ortam aydınlatması için ışık renginin sürekli ayarlanmasını sağlar.
- Luv serisindeki küvetler, isteğe bağlı olarak entegre edilmiş hava çevrim sistemine sahip olup, ister banyo içinde serbest şekilde free-standing model, ister duvara dayalı veya köşe modeliyle her banyo için göz alıcı bir seçimdir. Küvetler, lavaboların şeklini yansıtan ince estetiği ile serinin genel görünümüne mükemmel bir şekilde eşlik eder.

CE - DOP - ESTIDAMA - ISO 9001 - ISO 14001 - LEED - OHSAS - TSE - Asbestsiz Ürün Beyanı