Batarya | White Tulip

Marka: Duravit

White Tulip, Philippe Starck'ın Duravit için tasarladığı eksiksiz bir batarya serisi içeren ilk bütüncül banyo koleksiyonudur. Tüm bileşenlerin olağanüstü derecede incelikli bir havaysı vardır ve lale çiçeği şekli tüm ürün yelpazesinde tekrarlanır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Batarya | White Tulip ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Duravit, White Tulip'in zarif ve ince tasarım diline sahip bide, duş ve küvet bataryaları ile banyodaki tüm alanlar için mükemmel bataryayı sunuyor.

• White Tulip bataryalar detaylara gösterilen benzersiz özenin ifadesidir. Hafifçe dışa doğru eğimli ve pürüzsüz cilalı yüzeyi sayesinde kullanımı son derece kolay ve keyifli olan musluk kolu tutarlı bir tasarım öğesidir. Yüksek kaliteli işçilik ve en üst düzeyde mükemmeliyetçilik, musluğa özellikle zarif bir karakter katan ince ve dikey olarak işlenmiş 160 şeritte belirgindir.
• White Tulip lavabo, küvet veya tezgah üstü lavabo bataryaları ile banyolar için çeşitli seçenekler sunar.
• Lavabo bataryaları “kullanım kolaylığı” sunan S, M ve XL boylarda mevcuttur. Örneğin, ikonik lavabo bataryasının XL çeşidi, yüksek tezgah üstü lavaboların olduğu banyolar için idealdir ve çok yönlü zarif bir görünüm sunarak banyonun ihtişamını taçlandırır.
• Duvara monte seçeneği de ek bireysel tasarım opsiyonu sunar. Ankastre modelin tek kollu lavabo bataryasının zarif kıvrımlı musluğu etkileyicidir. Ayaklı ve yekpare White Tulip seramik lavaboyu mükemmel bir şekilde tamamlar.
• Bol su veren fıskiyesi ve pürüzsüz seramik kartuşu ile el yıkamak rahat ve keyifli bir deneyim haline gelir. Esnek ve basit, eğilebilir aerator, fıskiye açısının kullanıcının tercihine göre +/- 10°'ye kadar eğilebilmesini sağlar. Bu ayarlanabilirlik aynı zamanda lavabolar için gelişmiş kombinasyon imkanı sunar ve can sıkıcı su sıçramalarını önlemeye yardımcı olur.
• Yumuşak ve zarif bir görünüme sahip olan tek kollu bide bataryasının fıskiyesi bol suyla konforlu bir deneyim sunar. Bilyalı birleşim yeri, su fıskiyesinin istendiği gibi yönlendirilmesini sağlar.
• Ankastre tek kollu duş bataryası minimalist tasarımı ve kullanım kolaylığı ile duş alanının öne çıkan özelliklerinden biridir ve isteğe göre yönlendirme vanasıyla veya vanasız olarak mevcuttur. Batarya, minimalist ve hafif eğimli batarya kolu ile seridedeki banyo seramikleri ile mükemmel uyum sağlar. Suyun sıcaklığı ve miktarı basit bir hareketle kolayca ayarlanabilir. Kullanışlı yönlendirme vanası da ikinci kullanıcı için pratik ayarlama olanağı sunar.
• Yere monte küvet bataryasının saf estetiği etkileyicidir. Duş başlığınının ve fıskiyenin zarif kıvrımları lale şekli motifiyle birbirine kusursuz bir uyum sağlar. Vana, banyo musluğu ve duş başlığı arasında kolayca geçiş yapılmasını sağlarken, minimalist batarya kolu da su miktarının ve sıcaklığının sezgisel olarak ayarlanmasını sağlar. Yere monte tek kollu küvet bataryası, özellikle bağımsız White Tulip küvetlerle ve küverlerin yekpare akrilik kaplamasıyla mükemmel bir uyum içindeki heykelsi formu ile öne çıkar.
• White Tulip banyo musluğunun küçültülmüş tasarımı da benzer şekilde etkileyicidir ve ışıltılı krom yüzeyiyle zarif bir şekilde öne çıkar. Gizli tek kollu küvet bataryası, koleksiyonun banyo seramikleriyle mükemmel uyum sağlar. Suyun sıcaklığı ve miktarı tek bir hareketle rahatça ayarlanabilir ve kullanışlı kolu sayesinde banyo musluğu ile duş başlığı arasında geçiş kolaylığı sağlar.
• White Tulip bataryalar çok çeşitli tasarım seçenekleriyle her türlü ortama uyum sağlarken hem White Tulip banyo serisindeki hem diğer Duravit serilerindeki bileşenlerle etkileşim halinde tasarım ve kalite açısından en titiz standartları karşılar.

CE - DOP - ESTIDAMA - ISO 9001 - ISO 14001 - LEED - OHSAS - TSE - Asbestsiz Ürün Beyanı