Banyo Mobilyası | D-Neo

Marka: Duravit

D-Neo, cazip bir giriş seviyesi fiyatına üstün kalite ve gelişmiş tasarım sunuyor. Bu ürün serisi kısa süreli trendleri geride bırakacak ve tüm yönleriyle her yaşam tarzına günlük yaşamda mükemmel bir şekilde eşlik edecek. Belçikalı tasarımcı Bertrand Lejoly tarafından tasarlanan ilk banyo serisi, tasarımcının iç tasarım konusundaki olağanüstü yeteneğinin kanıtı niteliğindedir. Boyutu ve tasarımı nasıl olursa olsun tüm banyolarda yerini almaya hazır olan D-Neo serisi bileşenleri, şık formları ve işlevsellikten çok daha fazlasını sunan öğeleriyle bireysel tarzın ortaya çıkabileceği bir alan yaratır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Banyo Mobilyası | D-Neo ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Banyolar

- Mobilya ve ankastre modellerden küvetlere ve tezgâh üstü lavabolara kadar uzanan zengin çeşitlilik, D-Neo'nun çok yönlülüğünü gözler önüne serer. Lavabolardaki çarpıcı, çok yönlü çerçeve yüksek bir görünüm değeri yaratır. Eşleşen banyo mobilyalarıyla birleştirilen asimetrik çözümler, pratik saklama alanlarıyla gerçekten dikkat çekicidir. Tezgâh üstü lavabolar, tasarım açısından D-Neo'nun çok yönlülüğünü vurgulayan oval veya yuvarlak formlarda mevcuttur.
- Duravit Rimless® teknolojisine sahip tuvaletleri antibakteriyel HygieneGlaze seramik sır ile sipariş ederek yalnızca 4,5 litre su ile mükemmel yıkama sonuçları elde edebilirsiniz. D-Neo serisinde aynı zamanda uyumlu bir bide de yer almaktadır.
- Kadifemsi görünümü ve dokusunun yanında oval tezgâh üstü lavaboları anımsatan tarzıyla ayaklı DuraSolid® küvet, bu fiyat aralığında öne çıkan başka bir üründür. Sadece 1600 mm uzunluğuyla küçük banyolar için idealdir.
- Sıhhi akrilikten imal edilen ve tek eğimli sırtlığa sahip olan gömme küvetler, 1500 x 750 ila 1800 x 800 mm arasında değişen beş boyutta mevcuttur. İki sırtlığı bulunan 1800 x 800 mm modeli de da sipariş edilebilir. Ayrıca, hazır küvetler için ekstra rahatlık sunan masaj seçeneği de mevcuttur. Yan duvarlara yerleştirilmiş altı adet düz su-hava nozulu sayesinde masaj etkisi yaratır.
- 410 mm ila 1400 mm genişlik ve çok sayıda tasarım seçeneğiyle sunulan D-Neo banyo mobilyaları, her banyoyu mükemmel şekilde tamamlar. Üç yeni ahşap görünümlü dekorla birlikte toplam 13 farklı D-Neo mobilya kaplaması seçeneği mevcuttur. Konsol panellerinin ve lavaboların eğimli yapısını yansıtan elmas siyahı kaplamalı ergonomik tutamakla birleştirildiğinde uyumlu bir genel resim ortaya çıkar. Light + Mirror serisinden uyumlu dairesel aynaların sağladığı dolaylı ışık, banyoda hoş bir atmosfer yaratır. Aynalar ve aynalı banyo dolapları, lavabonun optimum şekilde aydınlatılmasını garanti eden, üst kenardan LED aydınlatmalı dikdörtgen seçeneğiyle mevcuttur.
- Mütevazı ama etkileyici bataryalar düz çizgili geometrik şekilleriyle öne çıkar. Karakteristik olarak küçük ve dikey şekilde konumlandırılmış tutamak tüm ürün yelpazesinde standart öğedir. FreshStart özelliğine sahip lavabo bataryaları da ilk kez bu seride mevcuttur: Orta konumda soğuk su akar. Sıcak su yalnızca kullanıcı kolu bilerek sola hareket ettirdiğinde gelir; bu da enerji kullanımını yoğun sıcak suya gerçekten ihtiyaç duyulan durumlarla sınırlar. D-Neo serisinde tercih edilen seramik öğeler, yüksek kaliteli banyo mobilyaları, geniş küvet seçenekleri ve uyumlu batarya yelpazesi sayesinde tüm banyoları en iyi kalitede ve cazip bir fiyata kişiselleştirmek mümkündür.

CE - DOP - ESTIDAMA - ISO 9001 - ISO 14001 - LEED - OHSAS - TSE - Asbestsiz Ürün Beyanı