Cumulus Akıllı Anahtar Sistemi


ABLOY CUMULUS, kaliteli ürünleri güvenli erişim ve yönetim uygulamalarıyla birleştirir. Risksiz, entegre bir bulut hizmeti ile tüm çözümleri tek bir ekosistemde bir araya getirerek anahtarsız erişimin anahtarını sağlar. Yönetim risklerini en aza indirir ve güvenli, her zaman çevrimiçi ve gelişen bir erişim çözümü sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Cumulus Akıllı Anahtar Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Cumulus Asma Kilit
CUMULUS anahtarsız akıllı asma kilit, Bluetooth® Düşük Enerji bağlantısı ile donatılmıştır. Sağlam "Super Weather Proof" kilidi, zorlu koşullarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Asma kilidin iki versiyonu mevcuttur: sabit kelepçeli (EN16864 güvenlik sınıfı 4) ve ayrıca çıkarılabilir kelepçeli (EN16864 güvenlik sınıfı 3). Her iki sürüm de IP68 koruması sunar.

Cumulus Kontrol Cihazı
CUMULUS kontrol cihazı, kilitleme mekanizmanızı gizlemek ve erişimi anahtarsız olarak kontrol etmek istediğinizde ideal bir çözümdür. Kumanda ile herhangi bir elektrikli kilidin veya diğer elektronik kapı kilitleme cihazının bir mobil uygulama ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sadece ABLOY ürünleri ile değil, kablolama uyumlu her marka donanım ile çalışır.

Cumulus Anahtar Yuvası
CUMULUS anahtar yuvası, Bluetooth Düşük Enerji bağlantısı aracılığıyla bir akıllı telefonla anahtarsız erişim sağlar. Anahtar yuvası, IP66/68 ve IK10 sertifikaları ile zorlu koşullarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Anahtar teslimi ile mülk yöneticileri, gereksiz anahtar lojistiği ve erişim kontrolüne ihtiyaç duymadan farklı kullanıcı gruplarına, kullanıcıların cep telefonları aracılığıyla mülklere erişim izni verebilir.