Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Aspen Yapı ve Zemin
Aspen Yapı ve Zemin

Aspen Yapı ve Zemin

ASPEN Yapı Zemin A.Ş. 1989 yılından bu yana kaliteli ürün sunma, yerel tesislerde son teknoloji ile üretim yapma ve uygun fiyat sağlama bilinciyle çalışmaktadır.
 
1989 yılında kurulan ASPEN Yapı ve Zemin A.Ş., başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen "yapı" ve "zemin" şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana yapı sektörüne modern mimarinin gereklilikleri olan; malzeme çeşitliliği ve uygulama yöntemleri sunan ASPEN, günden güne gücünü artırarak sektördeki uzman marka konumunu pekiştirmektedir.
 
Asma Tavan’, ‘Bölme Duvar’, ‘Zemin’ ve ‘LED Aydınlatma’ Sistemleri olarak 4 başlık altında toplanan ASPEN ürünleri, çok sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap vermektedir. Dünya yapı sektörünün dev markalarıyla yapılmış distribütörlük anlaşmalarından da beslenen bu ürün yelpazesi, yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma olanağını sunmaktadır. Mekânı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki liderliğini koruyan ASPEN; Tavan ve Zemin ürünleriyle mekânın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin göze çarptığı Bölme Duvar Sistemleriyle yapılarda yaşam kalitesini maksimum düzeye çıkarmakta; LED Aydınlatma Sistemleri ile de yaşam ve çalışma alanlarına ışık tutmaktadır.