Pulse Elektronik Geçiş Kontrol Sistemi


Kablosuz bir dijital kilitleme sistemi olan PULSE, pil veya harici bir güç kaynağı gerektirmeden kinetik enerji ile çalışarak, elektronik kilitlemenin esnekliğini mekanik güvenliğin alışkanlığı ile birleştirir. NFC teknolojisi, anahtarların güncellenmesine ve kablolu veya kablosuz geçiş kontrol kapılarında PULSE anahtarın çift fonksiyonlu olarak kullanılmasına olanak tanır. Her kullanıcı, belirli bir kilit ve geçiş noktasına erişim sağlayan programlanabilir bir anahtar taşır. Bulut tabanlı bir geçiş kontrol yazılımı aracılığıyla atanan izinler sayesinde ASSA ABLOY PULSE'ın kullanımı gerçekten basit olmakla kalmaz, aynı zamanda gerektiğinde herhangi bir yerde yetkilerin kolayca güncellenebilirliği sayesinde binaların güvenliğini yönetilebilir kılar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Pulse Elektronik Geçiş Kontrol Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Anahtar verileri, okuyucu ile ya da masaüstü güncelleme cihazı ile kolayca güncellenebilir.
• Veriler, SEOS®teknolojisi tarafından korunur.
• PULSE simetrik anahtar, bakım gerektirmez. Suya, soğuk hava şartlarına ve darbelere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. (IP67)
• Üzerinde kilidin açılış ve kapanışını gösteren LED bir gösterge ışığı bulunur.
• Anahtar birden fazla sisteme programlanabilir. Patentli PULSE eşi olmayan bir kilit sistemidir. Silindir, pil veya güç kaynağı olmadan anahtarın takılmasıyla enerji alır. Geçiş kontrol yetkileri, bulut tabanlı yönetim yazılımı kullanılarak herhangi bir zamanda herhangi bir yerde yapılabilir.