SBC & LVT Zemin Kaplamaları | Vinilo


Vinilo SBC & LVT koleksiyonu, ileri teknoloji vinil zemin malzemelerinin en yeni jenerasyonudur. Vinilo SBC & LVT koleksiyonu, dünya çapında geçerliliği olan Uniclic sisteminde üretilmektedir. Uniclic sistemi, normal yüzer döşemelerde harcanılan zamanın yarısı kadar zamanda kurulum sağlamaktadır. Daha kolay ve temiz çalışma imkanı sunar. Gerçek görünümü ve farklı sitili sayesinde kendinize özgür tasarımlar yaratmanızı sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya SBC & LVT Zemin Kaplamaları | Vinilo ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Özellikle otel, AVM, mağaza, kafe, restoran, spor salonları ve sağlık merkezleri gibi mekanlarda dayanıklılığı, rahatlığı, bakım kolaylığı, muhteşem akustiği ve doğallığı ile güzel bir ortam sunmaktadır.

Vinilo SBC & LVT koleksiyonu, yüzer veya yapıştırma sistem ile uygulanabilir, içerisinde 100% doğal mantar yer almaktadır. Mantar ürünleri çevre dostu olup, uygulandığı mekanlarda konfor, sıcaklık ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Aynı zamanda antimikrobik ve antibakteriyeldir. Yerden ısıtmalı mekanlarda uygulaması onaylanan bir materyaldir. Bakımı ve temizliği kolay sağlıklı bir üründür. Ürünlerin içerisinde 4 mm’ye varan kalınlıklarda doğal mantar kullanılmaktadır.

Vinilo SBC koleksiyonu serisinin içerisinde yer alan, sudan etkilenmeyen 100% Waterproof Solid Board sayesinde, ürün ıslak mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Aqua Clic ürününün içerisinde yer alan board, sudan etkilenmeme özelliğine sahip olup, Uniclic sistemi ile rahatlıkta yüzer sistem olarak monte edilebilmektedir.