Dekoratif Paslanmaz Çelik Kaplamalar


Dekoratif Paslanmaz Çelik Levha ürünler, günümüz modern mimarisinde iç ve dış mekan duvar, kolon, mobilya kaplamalarında ve asansör kabini uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynalı, yansımalı veya inox olarak da tanımlanan parlak yüzeyi, renkli, renkli / desenli, aynalı, fırçalı ve kabartmalı olarak işlenen yüzlerce ürün modeli mevcuttur. Bunun yanında mimarların özel desen tasarımlarına ya da özel yüzey işlem isteklerine yönelik olarak da titanyum renklendirme, süper ayna parlatma ve desen verme işlemlerini içerir şekilde özel üretim de yapılabilmektedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dekoratif Paslanmaz Çelik Kaplamalar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Aynalı, yansımalı veya inox olarak da tanımlanan parlak yüzeyi, renkli, renkli / desenli, aynalı, fırçalı ve kabartmalı olarak işlenen yüzlerce ürün modeli mevcuttur.
• Mimarların özel desen tasarımlarına ya da özel yüzey işlem isteklerine yönelik olarak da titanyum renklendirme, süper ayna parlatma ve desen verme işlemlerini içerir şekilde özel üretim de yapılabilmektedir.