Sağlıklı Ürün Serisi | Minoa Premium Matt İç Cephe Boyası


Nippon Paint MINOA Premium Matt; çevre ve insan sağlığına duyarlı, formaldehit, koruyucu (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC / sVOC) içermeyen, GreenGuard Gold sertifikalı özel olarak geliştirilmiş hibrid bağlayıcı ihtiva eden tam mat bir iç cephe boyasıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Sağlıklı Ürün Serisi | Minoa Premium Matt İç Cephe Boyası ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint MINOA Premium Matt, saten alçı, macun ve astarlama gibi alt zemin hazırlığı yapılmış yüzeylere, yeni ve düzgün iç yüzey duvar ve tavanlara, daha önce boyanmış ve rengini kaybetmiş eski boyalı iç yüzeylere, cam tekstili ve boyanabilir duvar kâğıdı üzerine son kat boya olarak uygulanır.

ÖZELLİKLERİ
Nippon Paint MINOA Premium Matt, hibrid bağlayıcı teknolojisi ile güçlendirilerek yaratılan, yüksek dayanım gücü ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra kendisine özel tam mat dokusuna sahip bir boyadır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında, yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Formaldehit, koruyucu (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC / sVOC) içermez ; çevre ve insan sağlığına duyarlıdır.

SARFİYAT
Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak 1 litre ile tek katta ortalama 13-18 m² yer boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışılması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
13.5 L, 2.5 L

GreenGuard Gold