Dekoratif Duvar Kaplaması (Mantar, sentetik deri, dokuma, vb.)

EPS El Boyaması Cephe Kaplama Paneli
Panele Ekle
Art Panel | Çavuşoğlu EPS El Boyaması Cephe Kaplama Paneli

Türkiye'de üretilmiş ilk el boyaması EPS dış cephe kaplama panelleridir. Toprak renkleri tercih edildiği el boyaması tüm paneller, ressam ekipleri tarafından titizlikle boyanmaktadır.

Poliüretan Dekoratif Cephe Kaplama Paneli
Panele Ekle
Art Panel | Çavuşoğlu Poliüretan Dekoratif Cephe Kaplama Paneli

50x200cm ölçülerinde taş, ahşap, kiremit ve dekoratif görünümlü poliüretan esaslı iç ve dış cephe kaplama panelleridir. Özellikle dış cephe malzemesi olarak üretilmişlerdir; darbelere dayanıklı olup, cepheye yük getirmezler. Poliüretan esaslı paneller aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı sağlar. Paneller, "tek taş kendin yap seti" ve "ahşap kendin yap seti" olmak üzere setler halinde de sunulur.

Yenilikçi Tasarım | Tornillo Oxido
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Tornillo Oxido

Tornillo Oxido oksitlenmiş brüt beton görünümünü yine geometrik dörtgen formlarla mekan içine taşırken, doğal pas efektinin tonlarından vazgeçmiyor. Dışbükey bağlantı vida izleriyle diğer Oxido serisinden ayrılan paneller, aslında duvar strüktürünü de iç mekana yansıtarak mekanlara endüstriyel imzalar atıyor.

Yenilikçi Tasarım | Picada Vintage
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Picada Vintage

Picada Vintage, tarihin ihtişamlı ve ritmik duvarlarını günümüze kolayca uyarlamak için tasarlandı. Farklı boyutlardaki düzgün hatlı tuğla blokların bir arada kullanılması ile oluşturulan Picada Vintage, kullanıldığı alanlarda düşsel bir dünya yaratıyor, romantik ruhlar için farklı esinler oluşturuyor.

Yenilikçi Tasarım | Pizarra
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Pizarra

Estetik ve formsal beklentileri tam olarak karşılayan Pizarra, dinamik duvarlar düşleyenler için ideal. İronik bir kombinasyon yaratmak isteyenler için farklı alternatifler sunan model, tasarım ve sanatı harmanlıyor. Kayağan taşının prestijli, uzun ömürlü, kolay uygulanabilir, solmayan renklere ve ince kesitte işlenebilmeye müsait dokusunu mekana taşıyor.

Yenilikçi Tasarım | Magma
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Magma

İlhamını dünyanın çeşitli bölgelerinde patlayan yanardağlardan püsküren lav akıntılarının soğuyarak dönüştüğü kaya dokularından alan bu duvar görüntüsü, eklenen çeşitli özellikler ile mekansal algıların değişmesine, kaliteli ve sürdürülebilir mekanlar yaratılmasına öncülük ediyor. Farklı unsurları uyumlu ve bütünsel bir tasarım felsefesi üzerinde birleştiren ve birbirine bağlayan Magma ile kozmopolit bir yapı ortaya çıkarmak mümkün.

Yenilikçi Tasarım | Spectra
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Spectra

Dokusu nedeniyle kullanıldığı alanlarda çoğu zaman ikonografik sonuçlar ortaya çıkmasını sağlayan Spectra, esin kaynağını doğanın kendisinden alıyor. Girintili, çıkıntılı görünümü ile duyuları harekete geçiren detaylar oluşturan bu yapı, çağdaş bir geometri ile yeniden hayata geçiyor. Duvarlarda devam eden doğa bir tayf gibi kırılarak kullanıcıyla bütünleşiyor.

Yenilikçi Tasarım | Tocho
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Tocho

Silindirik şekilde kesilmiş ağaç kütüklerinin üst üste dizilmesinden ortaya çıkan Tocho, doğayı en yalın haliyle mekanlara taşıyor. Mekan kullanıcısına büyüklük, genişlik ve doğayla başbaşalık hissi veriyor. Brütalist yaklaşımın en gerçekçi halini sunan ürün, uygun bir dekorasyonla uygulandığı mekanı otantik bir mekana ya da bir dağ evine çevirebilir.

Yenilikçi Tasarım | Tayga
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Tayga

Ağaç kabuğu görünümündeki duvar paneli yelpazesini geliştirmeye karar veren Artstone’un en yeni ürünü; Tayga. Çam kabuklarından elde edilen bir görseli yansıtan Tayga ile orman evinizin içindeymiş hissi yaşayabilirsiniz. Kabuk içinde barındırdığı değişik renklerle de uygulandığı mekana hem hareket hem de değişik tarz ve renkte dekorasyonla kombinlenme imkanı veriyor.

Yenilikçi Tasarım | Roca
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Roca

İlk çağlarda kayaların oyulması ile yapılan ve tarihin ilk duvar işçiliği örneklerini oluşturan duvarların günümüze yansımış hali; Roca. Kanyonlardaki kesik kaya fonlarını taşıyan, minimalist akımın duvarlardaki yansıması olan ürün, her tarz ve renk dekorasyon ile kullanılabiliyor. Sınırları kaldıran, göz yanılsamalarını kullanan bir dekorasyonu temel alan Roca, büyüleyici kıvrımları ile hayal edilen ambiyansı yaratıyor. Beyazın tüm asaleti ve dinginliği ile hayat verdiği Roca’nın Blanca modeli ise, geniş ve sakin bir dekorasyon hayal edenler için birebir.

Yenilikçi Tasarım | Wood Barbados
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Wood Barbados

Çift katmanlı bir tasarım. Bir yanıyla tasarıma güçlü bir ifade katmaya çalışırken bir yanıyla yalın bir duruşa sahip. Sanat ve tasarım arasındaki ince çizgide bir ürün. Farklı seviyelerde yerleştirilmiş ahşap blok görünümündeki Wood Barbados, Cobriza, Earth, Basalto, Carmin ve Blanca serilerinden oluşuyor. Özellikle geniş mekanlarda, modern bir dekorasyonla güçlü etkiler yaratan Wood Barbados’un minimalist ve geometrik görünümü soyut mimarinin hafif ve ruhani etkisini mekanlara taşıyor. Özel ahşap rengi ve bulunduğu mekana kendinden bir şeyler katan Barbados Carmin, baskın rengi ile mekanı kendi ile bütünlüyor, kendi hissini yaratıyor. Eski dönemlerden kalma bir ambiyansı anımsatmasına rağmen soğuk, sade ve mat görünümü ile çağdaş bir iç mekan olgusu yaratan Barbados Basalto, Wood’un en beğenilen renklerinden biri. Açık renk dekorasyonla uyumlu bir kullanım sunan Barbados Earth rengi ise, ofis, ev, mağaza kullanımı için son derece uygun.

Yenilikçi Tasarım | Hormigon Plus Oxido
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Hormigon Plus Oxido

Oksitlenmiş brüt beton görünümü ile klasik çizgilerin dışında tasarımlara ilham veren Hormigon Plus Oxido, loft bir mekan hayal edenlerin tercihi. Doğal pas efektinin tonlarını barındıran kontrast yapısı ile tasarımcılar için her tür meydan okumaya açık. Kalıp çeliğini betona sabitleyen bağlantı vida izleri ve barındırdığı efektler sayesinde mekanlara asi bir hava verirken, çok kimlikli yapısı sayesinde istenilen her türlü ambiyansı kolayca oluşturabiliyor.

Yenilikçi Tasarım | Zanzibar
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Zanzibar

Kendi ruhunu yer aldığı mekana yansıtan, hassas detayları koruyarak yeni bir kimlik oluşturan Zanzibar, ihtişamlı bir görünüme sahip. Mekanın cazibe merkezi olan bu ürünün Intenso , Earth , Carmin , Anthracite ve Blanca serileri bulunuyor. “Cool” bir havası olan, aynı zamanda ışık ve gölge oyunlarıyla fütüristik bir mekan algısı yaratan Zanzibar, durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi.

Yenilikçi Tasarım | Hormigon Vintage
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Hormigon Vintage

Günümüz modern mimarisinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Hormigon, düzgün olmayan yüzeyli kerestenin kalıplık olarak kullanılması ile elde edilmiş bir beton yüzey oluşumu. Hormigon Vintage da mekanlara yaşanmışlığın izlerini, tuğla ve betonun samimi duruşunu yansıtıyor.

Yenilikçi Tasarım | Mayon
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Mayon

Adını Filipinler’deki bir yanardağdan alan Mayon, bölgede yetişen ağaçların keskin ve düz hatlı olarak kesilmesi ve bu formun ihtişamlı görüntüsünün duvarlara yansıması sonucu doğdu. Dramatize edilmiş bir tasarım algısı yaratan duvar panelinin, Cobriza, Intenso ve Carmin renk alternatifleri bulunuyor.

Yenilikçi Tasarım | Ruina
Panele Ekle
Artstone Yenilikçi Tasarım | Ruina

Mekanlarını farklı bir felsefe ile yeniden yaratmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan Ruina, kentsel ortamlarda estetiğin peşine düşerek eski ile yeniyi bir araya getirmekten çekinmeyenler için özel olarak yaratıldı. Beton ve demir birlikteliğinden doğan ürün, yaşam alanlarında yaratıcılıklarını kullanmak ve farklı bir hava yakalamak isteyenlere hitap ediyor. İronik bir ruhu olan ürün, arka planında yer alan demir çubuklarla endüstriyel bir hava kattığı mekanlara heavybeat ruhunu yansıtıyor.