Neteren

Firma Hakkında

2017 yılı itibariyle sektördeki 12. Yılını kutlayan NETEREN firmasının Genel merkezi Kavacık / İstanbul’dadır. 2005 yılından bu yana İspanya’dan TOTALStone markalı, mikronize doğal taş katmanlı fiber polyester duvar panellerinin ithalatçısı ve Türkiye Tek yetkili distribütörüdür. Geçen süre mağazalarda zarfında  binlerce farklı projede,  doğal taş , ahşap beton görünümlü panel kaplamaları  ile  mimarların çözüm ortağı olmuştur. Türkiye’de fiber taş tuğla duvar panelleri sektörünün kurucusudur.

2015 itibariyle ürün çeşitliliğine gitmiş ve şu anda portföyünde ‘’Doğal Paneller’’ ve ‘’Görünümlü Paneller’’ şeklinde 2 ana kategoride toplam 5 farklı markayı bünyesinde bulundurmaktadır. Markalarından, Faydalı Model Belgesi ile kendi üretimi CRETOX Concrete markalı yeni nesil hafif doğal brüt beton duvar cephe panelleri ve Hindistan’dan ithal ettiği CHAPA markası ile sunduğu ince doğal taş katmanlı cephe panelleri , NETEREN’in ‘’Doğal Paneller’’ kategorisinde yer alırken, kendi üretimi CROSSWALK CW markalı poliüretan esaslı taş tuğla görünümlü duvar panelleri, Fransa’dan ithal ettiği ve DINAMO markası ile sunduğu ahşap görünümlü Pvc paneller ve İspanyol TOTALStone mikronize taş katmanlı fiber polyester panelleri ise ‘’Görünümlü Paneller’’ kategorisinde yer almaktadır.

Güçlü kurumsal kadrosu ile , proje analizinden satış’a, hızlı teslimattan montaj işçiliğine, esnek çalışma planlarından efektif program yönetimine kadar hassas bir süreç takibi gerçekleştiren NETEREN, ürünlerinin kalitesini ayrıcalıklı hizmet kalitesi ile destekleyerek alanında mimar ve tasarımcıların tercih ettiği özel bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

Ürünler

Neteren

Teklif İste

Gönder