Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Neteren
Neteren

Neteren

NETEREN, brüt beton panel, taş panel, tuğla panel, vb. dekoratif duvar kaplama panelleri alanında Türkiye'nin ayrıcalıklı ve butik markasıdır. NETEREN, İspanyol TOTAL Panel System S.A firmasının (Barcelona /İspanya) 2005 yılından bu yana ithalatçısı ve Türkiye Tek Yetkili Distribütörüdür. 
 
Firma, 2015 itibariyle ürün çeşitliliğine gitmiş ve şu anda portföyünde ‘’Doğal Paneller’’ ve ‘’Görünümlü Paneller’’ şeklinde 2 ana kategoride toplam 5 farklı markayı bünyesinde bulundurmaktadır. Markalarından, Faydalı Model Belgesi ile kendi üretimi CRETOX Concrete markalı yeni nesil hafif doğal brüt beton duvar cephe panelleri ve Hindistan’dan ithal ettiği CHAPA markası ile sunduğu ince doğal taş katmanlı cephe panelleri, NETEREN’in ‘’Doğal Paneller’’ kategorisinde yer alırken, kendi üretimi CROSSWALK CW markalı poliüretan esaslı taş tuğla görünümlü duvar panelleri, Fransa’dan ithal ettiği ve DINAMO markası ile sunduğu ahşap görünümlü PVC paneller ve İspanyol TOTALStone mikronize taş katmanlı fiber polyester panelleri ise ‘’Görünümlü Paneller’’ kategorisinde yer almaktadır.
 
Güçlü kurumsal kadrosu ile proje analizinden satışa, hızlı teslimattan montaj işçiliğine, esnek çalışma planlarından efektif program yönetimine kadar hassas bir süreç takibi gerçekleştiren NETEREN, ürünlerinin kalitesini ayrıcalıklı hizmet kalitesi ile destekleyerek alanında mimar ve tasarımcıların tercih ettiği özel bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.