Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Terraco
Terraco

Terraco

İskandinav teknolojisi ile üretim yapan Terraco A.Ş. Türk inşaat sektöründeki faaliyetine 1988 yılında Eskişehir Organize Sanayi bölgesindeki üretim tesisinde başlamıştır. Türkiye ile birlikte Ürdün, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Vietnam, Kore, İngiltere, Tayland, Rusya, Çin ve Pakistan olmak üzere 12 ülkede 17 ayrı üretim merkezinde üretim yapmakta ve İskandinav teknolojisini bu bölgelerde sektörün hizmetine sunmaktadır. 
 
Çevreci ve her zaman yenilikçi ürünleri ile yapı malzemeleri sektöründe saygın bir yere sahip plan Terraco'nun ürün yelpazesinde, İrlanda'da bulunan Ar&Ge bölümünün desteği ve kontrolü altında geliştirilerek farklı çözümler sunan, birbirini tamamlayabilen ve yeni teknoloji ile üretilen 100'ün üzerinde ürün bulunmaktadır. 
 
Türkiye’de ilk olarak üretilmiş olan ürünlerin büyük kısmında Terraco’nun imzası bulunmaktadır. TSE ve diğer kalite belgelerinin yanı sıra Türkiye’nin EOTA ETAG 004 belgeli ilk ısı yalıtım sistemine sahip olan Terraco, yapı sahiplerinin istekleri ve yapının koşullarına uygun olarak gerçekleştirdiği üretimler ile Türk inşaat sektörüne farklı bir boyut getirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.