Earthy Calacatta

Marka: Sustonable

Sustonable, kuvars ve geri dönüştürülmüş PET plastiğin benzersiz şekilde birleştirilmesiyle yapılmış devrim niteliğinde sürdürülebilir, ince ve çok hafif yeni bir yüzey malzemesidir. Üretiminde ağırlık geri dönüştürülmüş PET şişelere verilmiştir, her m2 için 100 PET şişe kullanılmaktadır. Kuvars kullanımının minimuma çekilmiş olması doğal kaynak kullanımını azaltmaktadır. Böylelikle geri dönüşüme katkı sağlarken, doğal kaynak rezervlerinin korunmasında da önemli rol oynamış olur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Earthy Calacatta ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Sustonable, mutfak ve banyo tezgahlarında, iç mekan duvar kaplamalarında ve mobilyalarda kullanıma uygundur. Çeşitli estetik kaplama uygulamalarında da kullanılabilmektedir.

• Düz renkli, modern tasarımlı ve doğal taş görünümlü farklı renk ve desen mevcuttur.
• On sekiz çeşit sabit renk seçeneğine ek olarak, ürünleri kişiselleştirme imkanı da sunan Sustonable, kullandığı özel baskı tekniği ile dilediğiniz tasarımları ürün üzerine uygulayarak tasarımda sınır tanımamaktadır.
• Ürün ebatları 6 mm ve 8 mm kalınlıklarda olup 800 mm maksimum en ve 3500 mm maksimum boy olarak sunulmaktadır. Ürünlerin leke ve çizilme direnci çok yüksektir. Sahip olduğu hafif ve esnek yapısı ile darbe dayanıklılığı maksimum seviyededir.
• PET şişelerden üretilmektedir. Geri dönüşüme ve sürdürülebilir ekonomiye yüksek katkı sağlamaktadır.