OSB - Ahşap Yapı Paneli


Yüksek yük taşıma kabiliyeti, ortam koşullarına bağlı olarak, boyut ve şeklinde değişiklik olmaması ve temiz bitişlerin etkileyici görünümü OSB levhayı inşaat endüstrisinde ve dekoratif amaçlı kullanımlarda ideal bir ahşap malzeme yapmıştır. OSB alternatif malzemelere göre ekonomik olması, kullanım kolaylığı, hızlı uygulama yapılması, stoklama ve nakliye kolaylığı sebebiyle yapı sektörünün alternatif malzemelere kıyasla en çok tercih edilen ürünü olmuştur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya OSB - Ahşap Yapı Paneli ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Yaklaşık 3 m²'lik plakaları sayesinde OSB işçiliği kolaydır, çivi ve vida tutma özelliğine sahiptir.
• OSB'nin taşınması ve nakliyesi kolaydır, yapı güvenliğini arttırır, dekoratiftir, taban ve tavan kaplamasına elverişlidir, neme, böceklenmeye ve küfe karşı dayanıklıdır.
• Çatı, bütün yapı parçaları içinde en yoğun şekilde, hava koşullarına ve çevresel etkilere maruz durumdadır. Bu nedenle buradaki planlama ve uygulama çok özel anlam kazanmaktadır. Çatı bölmesinden yaşam alanı olarak yararlanma, yeni talepleri beraberinde getirmektedir. Yaz aylarında yüksek ısınmaya karşı koruma, kış aylarında soğuk koruması ve aynı zamanda etkin bir ses yalıtımı ile yangına karşı koruma koşulları, OSB levhaların yardımıyla emniyetli şekilde sağlanmaktadır.