Akrilik Laklı Parlak Panel | Glossmax

Marka: Glossmax

Glossmax paneller (high gloss panel), ileri ve eşsiz bir teknolojiyle çeşitli endüstriyel proseslerden geçerek, melamin kaplı MDF veya yonga levhanın yüzeyine PUR tutkal ve Akrilik UV lak uygulanması sonucunda elde edilen dekoratif parlak yüzeyli ahşap panellerdir. Melamin kaplı yüzeye mükemmel bir tutunum sağlayan sıcak kaplama (hot coating) işleminin kimyasal kürlenmesinden sonra uygulanan lak ile birlikte çizilme ve aşınma direnci diğer parlak yüzeylere göre daha dayanıklı bir yüzey elde edilir. Ayrıca UV ışınlarıyla sertleşen üst tabaka solmaya* ve kimyasallara karşı da dayanımlıdır. Bu sayede mükemmel bir ayna parlaklığı elde edilir. Bu teknoloji, yüzey kaplamada yeni yollar açan, masif ağacının doğal görüntüsünü ve dokusunu öne çıkaran, yüzey finiş uygulamasını oldukça kolaylaştıran bir çözüm sunar. Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı Glossmax parlak levha, ahşap doğallığını yansıtırken, farklı renk seçenekleriyle mekanınızı ayna parlaklığı ile zenginleştirir. Mobilya üretiminde şıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan Glossmax parlak levha ürünleri, parlak görüntüsünü uzun süre koruyan teknolojisi ile sektörde yeni bir dönem başlatmıştır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Akrilik Laklı Parlak Panel | Glossmax ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


İç mekan kullanımına uygundur (mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası, ray dolap, genç odası, ofis mobilyaları, dekorasyon ve tüm modüler ürünler, vb.)

• Malzeme: UV akrilik laklı melamin kaplı parlak MDF / Yonga levha
• Ölçüler: 2100x2800x8-18 mm

TSE, E0, E1, CE, Hijyen, Yerli Malı