OSB 3


EGGER OSB 3, geniş bir uygulama yelpazesi bulunan çok yönlü bir levhadır. EN 300 standartlarına göre, OSB 3 tipindeki levhalar geçici nemli ortam koşullarında bile ideal mekanik mukavemeti, rijitliği ve dayanıklılığı sunar. OSB 3 levhaların uygulama yelpazesi, kereste işleri ve fuar düzenlemesinden prefabrikasyona; ambalaj malzemesi olarak kullanımından kalıp yapımına kadar pek çok uygulamayı içermektedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya OSB 3 ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Ahşap yapı ve fuar alanı düzenlemesi
- Yüksek boyutsal stabilite: Hassas üretim süreci ve boyutsal toleransların düşük olması, ekstra iş yükü doğurmadan büyük alanların hızlı bir şekilde döşenmesini sağlar.
- Optimize edilmiş lamba-zıvana profili: Optimize edilmiş lamba-zıvana profili; yüksek dayanıklılığı, hassasiyeti ve levhalar bileştirilirken kolayca işlenebilmesi sayesinde tercih edilen bir seçenektir.
- Geniş ürün seçenekleri: Stoklarımızda çok sayıda kalınlık ve format çeşidi yer almaktadır.

• Prefabrikasyonda
- Yerleştirme hassasiyeti: OSB 3 levhalar, kenar karelikleri ve düzgünlükleri sayesinde yüzeylerin ekstra iş yükü olmadan kaplanabilmesini sağlar.
- Güvenilir ham yoğunluk: OSB 3, en az 600kg/ m³ oranında ham yoğunluğu garanti eder. Bu ham yoğunluk oranı, makineyle işlenebilirliğin (vakumla kaldırma) yanı sıra kenar stabilitesi, hava sızdırmazlığı ve buhar bariyeri için de olumlu bir etki oluşturur.

• Ambalaj malzemesi olarak
- Gıda güvenliği: OSB 3, gıda ve yiyecekler için taşıma ambalajı olarak kullanılabilir. OSB 3 kullanırken hiçbir ek koruyucu ambalaja ihtiyaç olmadığı ISEGA zararsızlık beyanı ile onaylanmıştır.
- ISPM 15’e göre haşerelerden arındırılmıştır: OSB 3 levhalar, üretim sürecinde ulaşılan sıcaklık seviyeleri sayesinde haşerelerden arındırılmıştır.

• Kalıp yapımında
- Pürüzsüz ve kapalı yüzey: OSB 3, bu yüzey özellikleri sayesinde neme karşı daha fazla dayanıklılık sunar.
- Daha iyi şişme özelliği: Düşük kalınlık genişlemesi, levhadaki nem emilimini geciktirir ve yavaşlatır.

• EGGER OSB 3 levhalar hem düz kenarlı hem de lamba-zıvana profilli olarak mevcuttur.
• Çok çeşitli stok programı ile yüksek kenar doğrusallığı avantajlarına sahiptir.

ISO 9001 - ISO 14001 - Fabrika Üretim Kontrolü Uygunluk Sertifikası