Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
BAU Munich 2023

BAU Munich 2023

  • Fuarlar

  • 17 Nisan 2023, Pazartesi

  • 22 Nisan 2023, Cumartesi

  • Messe Munich

İnşaat sektöründeki en önemli buluşma noktası olarak tanımlanan BAU Münih Fuarı, Amanos ailesinin de katılımı ile 17 – 22 Nisan 2023 tarihlerinde düzenlenecek. 1964’ten beri iki yılda bir olarak planlanan fuarda; inşaat malzemeleri, mimari ve teknoloji alanında dünyanın önde gelen isimleri bir merkezde buluşuyor. Pandeminin küresel etkileri sebebi ile en son 2019 yılında dijital tasarım ve akıllı binalar çerçevesinde gerçekleşen fuarın bu yıl teması dijital dönüşüm, iklim değişikliği ile mücadele ve geri dönüşüm olacak.

Bu bağlamda Amanos ailesi, teknolojik ve sürdürülebilir yenilikleri ile BAU Münih Fuarı’nda yerini alıyor. Amanos ailesi ve konusunda profesyonel katılımcılar, sektörün yol haritasını bu fuarda çiziyor. Amanos, yaklaşık 100.000 metrekare alanda tasarım dünyasının yeniliklerinin planlandığı BAU Münih Fuarı’nda teknolojinin nabzını tutmak ve bu deneyimi paylaşmak için Salon C1, 523 no.lu stantta ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Fuarda Unigen de Onto Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ile yer alacak. Onto Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, kullanıcının ihtiyacına yönelik farklı yükseklik ve yük gereksinimlerine cevap veriyor. Ayrıca sunulan alternatif kaplama malzemeleri yükseltilmiş döşeme sisteminin kullanışlı olduğu kadar estetik olmasını da sağlıyor.

Onto, tasarım dünyasının yeniliklerinin planlandığı BAU Münih Fuarı’nda sektörün nabzını tutmak ve bu deneyimi paylaşmak için Salon A6, 525 no.lu stantta ziyaretçilerini bekliyor olacak.