Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
  • 2023

Amanos Aluminium’un, Dakar’da gerçekleştirmiş olduğu projelerin devamı olarak 2021 yılında başlayan Sylla Residence Dakar projesi kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Senegal’in başkenti Dakar’da gerçekleştirilen Sylla Residence Dakar projesi; yirmi sekiz konut, dört ofis ve iki showroom olarak kurgulandı. Projenin kaba inşaatı iki yılda tamamlandı. Bölgenin ihtiyaçları baz alınarak projede, Amanos Aluminium WAT 55 ve SLAT 83 sistemleri kullanıldı. Hakim rüzgar yönü, manzara ve güneşin konumu gözetilerek panjurlar planlandı.  Balkonlarda füme lamine cam tercih edildi. Şantiyenin güncel durumu ve montaj kolaylığı açısında tüm pozlar pervazlı uygulandı. Takılacak olan pozlar için kör kasa üretimi Amanos Aluminium firması tarafından yapıldı. Projede ek olarak 144 adet otomatik butonlu monoblok panjur, 510 m² füme camlı balkon küpeştesi, 419 adet pencere ve kapı üretildi.

Projenin Senegal pazarında tanıtım amacıyla yapının giriş katında “Amanos Aluminium System Senegal” ismi ile bir showroom planlandı.