Malzeme

İnce Yapı / Bitirme İşleri

ATECO Zemin Velo

6 ve 10 cm yükseklikte iki farklı alternatifi bulunan Velo metal süpürgelik profili ile yaşam alanlarınıza estetik katın.

ATECO Zemin Sentio

Sentio alüminyum süpürgelik profili değişik renk ve yüzey seçenekleri ile tüm yaşam alanlarınızda kullandığınız malzemelerle bütünleşerek, dekorasyonunuza renk katar.

ATECO Zemin Leather

Alüminyum süpürgelik üzerine 1. sınıf suni deri kaplaması ile mekanlarınıza bambaşka bir estetik katmaya hazır olun. Mevcut katalogdaki renk ve dokulardan seçim yapılabileceği gibi, binlerce çeşit renk ve doku alternatifleri arasından kombinlenmek istenen deri modelinin aynısı veya ona en yakın olanı seçilerek yeni bir kaplama da yaratılabilmektedir.

ATECO Zemin Lato

Lato alüminyum süpürgelik gerek uygulama kolaylığı gerekse uygulandığı alana verdiği değer itibari ile standart süpürgeliklerden ayrılmaktadır. Tüm yaşam alanlarında belirgin bir ayrıntı olarak dikkat çeken Lato alüminyum süpürgelik, değişik renk ve yüzey seçenekleri ile dekorasyona birebir uyum sağlamaktadır.

ATECO Zemin Crispo

Crispo alüminyum süpürgelik profili duvar ve zemin birleşiminde farklı iki materyalin birleştiği köşeye döşenerek mekana estetik bir görünüm katan bir tamamlayıcıdır. Crispo alüminyum süpürgelik profili değişik renk ve yüzey seçenekleri ev, ofis, otel, hastane, AVM gibi tüm yaşam alanlarına bütünlük katar.

AKDO AKDOLAM | Porselen Seramik

AKDOLAM, ileri teknoloji kullanılarak üretilen doğal taşların, hafif malzemeler ile lamine edilmesiyle elde edilen panellerin genel adıdır. AKDOLAM ürünlerinin sunduğu yenilikçi çözümler sayesinde projelerde büyük ebat paneller kullanarak etkileyici mekanlar yaratmak mümkün. İleri teknoloji ile harmanlanmış ürünler kolay montaj, uygun maliyet, hafiflik, yüksek dayanıklılık gibi sağladığı avantajların yanı sıra doğal kaynakların verimli kullanımı sayesinde doğa dostu bir malzemedir.

Libart Panora-View

PanoraView sistemleri, çalışması için herhangi bir ek alan gerektirmez. Ayrıca PanoraView sistemleri, binalarınızın kapı ve pencere için ayrılan boşluklarında net açıklıklar sağlar. Klasik sürgülü, kaymalı veya katlanır pencere ve kapılara yeni bir alternatiftir; daha fazla cam, daha az çerçeve (dikey profiller olmadan 5 metreye kadar) ile mekanlarda “büyütme ve genişleme” etkisi yaratır. Yatay geri çekilme (giyotin hareketi) kanat pencere ve kapılar özelliği ile işlem fazladan bir istifleme alanı gerektirmez. Herhangi bir dikey profil olmaksızın 5 metreye (16’5 ”) kadar net açıklıklar sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Karşıt ağırlıklar bulunmaz, kapsamlı tasarım seçenekleri sunar. Özel gereksinimlere, iklimlere, boyutlara veya bütçeye uygun 3 benzersiz sisteme, farklı cam konfigürasyonlarına sahiptir. Konfigürasyon, güvenlik özellikleri ve estetiğin esnekliği ile kolay kurulum ve operasyon olanağı vardır. Büyük pencere ve cam duvar arası sızdırmaz özelliğiyle daha fazla gelir potansiyeline yol açar. Geniş cam alanı nedeniyle doğal ışık ve kesintisiz görüş sağlanır. Sessiz, basit ve güvenli motorlu operasyon, ev veya ticari otomasyon ve güvenlik sistemine dahil edilebilir. Açıldığında panelleri istiflemek için ilave alan gerekmez. UPS yedek güç seçeneklerine sahiptir. Güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti amaçlanmıştır. 6063-T6’nın özel olarak tasarlanmış alüminyum ekstrüzyonlarından üretilmiştir. Elektrostatik destekli 5 standart renk ve düzinelerce özel renk ile toz boya kaplama seçenekleri bulunur. Tüm bileşenler ve bağlantı parçaları aşındırıcı olmayan malzemelerden yapılmıştır.

Polyfin Polyfin FCM 4012v FPO Geomembran

Polyfin FCM* 4012v taze dökülen betona tam yapışarak %100 su geçirimsizlik sağlayan,temel ve tek yüz kalıplı perde yalıtımında ideal çözüm olan, yapısal olarak yaşlanmayan, ortası cam elyaf donatılı, altına özel PP geotekstil keçe lamine edilmiş, çevre dostu ve yüksek mekanik özellik gösteren FPO (Flexible Polyolefin) su yalıtım geomembranıdır. * Fresh Concrete Membrane

Polyfin Polyfin 3015 FPO Geomembran

Yapısal olarak yaşlanmayan, ortası cam elyaf donatılı, hem yeni çatılarda hem eski çatıların renovasyonunda kullanılabilen, yüksek UV dayanımlı, çevre dostu bir su yalıtım geomembranıdır.

Polyfin OC-Plan FCM 2015v ECB Geomembran

OC-Plan FCM* 2015v ECB Geomembran taze dökülen betona tam yapışarak %100 su geçirimsizlik sağlayan, temel ve tek yüz kalıplı perde yalıtımında ideal çözüm olan, yapısal olarak yaşlanmayan, altına özel PP geotekstil keçe lamine edilmiş, çevre dostu ve yüksek mekanik özellik gösteren ECB (Etilen Kopolimer Bitüm) su yalıtım geomembranıdır. * Fresh Concrete Membrane

Polyfin Polyfin 4015v FPO Geomembran

Polyfin 4015v FPO yapısal olarak yaşlanmayan,ortası cam elyaf donatılı, altına geotekstil keçe lamine edilmiş, yeni çatıların yalıtımında, eski çatıların renovasyonunda, ayrıca temel ve perde yalıtımında kullanılabilen, çevre dostu ve yüksek mekanik özellik gösteren FPO (Flexible Polyolefin) su yalıtım geomembranıdır.

Polyfin Polyfin 3012 FPO Geomembran

Yapısal olarak yaşlanmayan, ortası cam elyaf donatılı, hem yeni çatılarda hem eski çatıların renovasyonunda kullanılabilen, yüksek UV dayanımlı, çevre dostu bir su yalıtım geomembranıdır.

Polyfin OC-Plan 1020 ECB Geomembran

Yapısal olarak yaşlanmayan, otomatik kaynak makineleri ile serbest serim ve bini kaynağı metoduyla her türlü hava şartında ve tek kat olarak uygulanabilen, kaynakları test edilebilen, sinyal tabakalı, çevre dostu, yüksek dayanımlı ve esnek bir su yalıtım geomembranıdır.

Polyfin OC-Plan 1015 ECB Geomembran

Yapısal olarak yaşlanmayan, otomatik kaynak makineleri ile serbest serim ve bini kaynağı metoduyla, her türlü hava şartında ve tek kat olarak uygulanabilen, kaynakları test edilebilen, sinyal tabakalı, çevre dostu, yüksek dayanımlı ve esnek bir su yalıtım geomembranıdır.

Cosentino Kuvars Esaslı Kompoze Taş Dış Cephe Kaplaması

Hiçbir sentetik bağlayıcı kullanılmadan tamamen doğal malzemeden üretilen Dekton ultrakompakt yüzeyler zamanla solmaz, yıpranmaz, sararmaz ve ilk günkü formunu kaybetmez. Yüksek ısılara dayanması, kimyasal maddelerden etkilenmemesi, çizilme ve sıvılara karşı dirençli olması, donmadan ve çözünmeden etkilenmemesi sayesinde dış cepheler için ideal malzemedir.

Berkosan Yalıtım Parke, Halı Altı Isı ve Ses Yalıtımı Levhası/Polyberk

Kapalı hücre yapısı, düşük ısı geçirgenliği özelikleriyle öne çıkan Polyberk, çevre dostu olan ve %100 geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Hafif ve esnek yapısı ile uygulama kolaylığına sahip, uzun ömürlü, kokusuz, HCFC içermeyen Polyberk, yüksek su ve buhar direncine sahip ısı ve ses yalıtım levhasıdır.